2. KOLO, 17:00
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava vs FBK AS Trenčín

iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava: Bortlík( 44. Rovder) – Ťapák, Purc, Šablica, Baňár, Vlášek, Grich, Novák, Doganov, Šarmír, Šimek, Lupták, Petrula.

FBK AS Trenčín: Melicher ( Žákech) – Klapita, Kováč, Machara, Stopka, Meliš, Ševčík – Mišák,Matejka, Mikolaj – Heleš, Mandinec, Kusenda – Hančík, Múčka, Ellinger.

Góly: 3. Ťapák, 27. Petrula(Grich), 43. Novák(Šablica), 54. Purc (Petrula), 59. Grich (Vlášek) – 5. Machara (Heleš), 9.Mišák (Matejka), 19. ellinger(Ševčík), 32. Klapita(Kováč), 39. Matejka(Mikolaj), 41. Mikolaj (Mišák), 42. Kusenda, 44. Kováč (Klapita), 49. Mandinec (Heleš), 59. Hančík(Meliš), 60. Mišák(Mikolaj).

Vylúčenia: 1:2 , presilovky: 0:0, oslabenia : 0:0, 43 divákov

Diváci: 43

Po náročnej letnej príprave zakončenej kvalitným EuroFloorball cupom mali muži na úvod sezóny pomerne vlažný vstup do zápasu keď už v 3. minúte prehrávali 0:1 po góle Ťapáka. To ich ale okamžite nakoplo k zvýšeniu tempa a do konca tretiny tak dokázali odskočiť na 1:3. Slabé tempo zápasu ktoré uspávalo prítomných divákov nezmenila ani druhá tretina v ktorej florbalisti AS vsietili dva góly a odskočili tak už na 2:5. V poslednej tretine Bratislavský hurikán otvoril hru a začal napádať Trenčanov z čoho plynuli časté prečíslenia a až 9 gólov, z toho 6 do siete nášho súpera. Konečný výsledok 5:11 odzrkadľuje dianie na ihrisku a dominanciu hráčov AS.

3:2 MŠH Detva
4. kolo, 1.10.2023
DTF team Detva Joxers - FBK AS Trenčín

Aktuálne 29.9.2023

Florbalistky mamičky - pridajte sa k nám!

Nová aktivita, najmä pre členky florbalového klubu AS Trenčín, sa uchytila a mamičky našich...

Mládež 13.9.2023

VÝNIMOČNÝ PRESTUP ! NAJLEPŠÍ STRELEC ČESKEJ JUNIORSKEJ CE LIGY PRESTUPUJE DO FBK AS TRENČÍN

Florbalovému klubu AS Trenčín sa ešte pred...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn