Fanúšikovia 16.2.2018

Zvoľte svoju ideálnu jedenástku AS Trenčín za uplynulé desaťročie

Dnes je to viac ako desať rokov od príchodu súčasného majiteľa klubu Tschena La Linga do AS Trenčín. Práve táto éra sa stala zatiaľ najúspešnejšou v histórii trenčianskeho futbalu.

V rokoch 2015 a 2016 sme získali dve majstrovské trofeje a dva triumfy v národnom pohári. Klub sa stal pravidelným účastníkom európskych pohárových súťaží a za toto obdobie sme vychovali množstvo hráčov pre slovenské reprezentačné výbery a silnejšie európske ligové súťaže. Pri tejto príležitosti vám prinášame možnosť vytvoriť svoju ideálnu jedenástku zloženú z najlepších hráčov uplynulého desaťročia.

Na každý jeden z postov sme vybrali po troch hráčoch. V ponuke máte 33 skvelých futbalistov, ktorých v nasledujúcom dotazníku stačí už len poskladať. V prípade stopérov, ofenzívnej stredovej dvojice a krídelníkov vyberte po dvoch hráčoch, na ostatných pozíciách zvoľte jedno meno a svoj formulár odošlite. Okrem nominovaných hráčov však pôsobili v drese AS aj ďalšie osobnosti. Do nominácie sa nedostali napríklad William, Mondek, Wesley, Jairo, Mišák, Salinas, Diaz, Guba, Malec, Chanti, Sluijter alebo Bailey. 

V závere budúceho týždňa spoznáme nielen fanúšikovskú "Jedenástku desaťročia AS Trenčín", ale zverejníme aj ideálnu jedenástku podľa odborníkov. Tú určili skutočne rešpektované osobnosti z prostredia slovenského futbalu, keď hlasovali reprezentačný tréner Slovenska Ján Kozák, tréner slovenskej dvadsaťjednotky Pavel Hapal, Adrián Guľa spoločne s Mariánom Zimenom, Martin Ševela, Vladimír Cifranič, šéf Únie futbalových trénerov Slovenska Ladislav Borbély, prezident ÚLK Ivan Kozák, novinárska futbalová jednotka Miroslav Hašan, rozhlasová jednotka Vladimír Pančík, renomovaný komentátor Marcel Merčiak, generálny manažér klubu Róbert Rybníček a samozrejme majiteľ klubu AS Trenčín Tschen La Ling.

Autor: astn
Rozpis zápasov
 
Prípravný, 23.6.2018
AC Sparta Praha - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 19.6.2018

Poznáme možných súperov pre prvé predkolo EL UEFA

Počas stredajšieho žrebu úvodných dvoch kvalifikačných kôl Európskej ligy UEFA spoznáme...

Fanúšikovia 19.6.2018

Spustený predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2018/2019

Futbalový klub AS Trenčín štartuje predaj permanentných vstupeniek na ročník...

Aktuálne 18.6.2018

Trinástka druhá na turnaji v sicílskej Catanii

Výber AS Trenčín do trinásť rokov skončil druhý na turnaji v sicílskej Catanii, ktorý sa hral...

ASTV 18.6.2018

Rádio Slovensko o podujatí Hviezdy deťom 2018

Jedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslávilo desiate výročie od svojho...

adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  VRM  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak  aegon