Mládež 11.10.2017

Pätnástka sa osamostatnila na čele, prvé sú aj ženy

Počas predchádzajúceho týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže a druhá najvyššia liga žien. Mladšie dorasty si poradili s Prešovom. Starší žiaci zdolali bez problémov bratislavské Domino. Podobne sa darilo aj mladším žiakom v Senici.

Zverenci trénera Juraja Ančica nezačali domáci súboj proti Prešovu dobre. Už v úvode inkasovali, no ešte do prestávky stačili zvrátiť stav vo svoj prospech. Gól po prestávke v podaní Lukáša Letenaya už iba kozmeticky prikrášlil výsledok (4:1).

Darilo sa aj tímu U16. Ten si vypracovala v priebehu stretnutia proti Prešovu dvojgólový náskok, takže ani penaltové zníženie zo samého záveru ich nerozhodilo. Tri body zostali doma po výsledku 2:1.

Výber do 15 rokov ako vedúce družstvo tabuľky privítal posledné Domino Bratislava (8:0). Zápas mal od úvodných minút jednoznačný priebeh a podobne to bolo aj v konfrontácii výberov do 14 rokov (5:0). Gólové hody zaznamenali na Záhorí mladší žiaci. Senici nastrieľali dohromady úctyhodných 34 gólov.

Ženy si s prehľadom v krajskom derby poradili s Belušou (5:1) a vyšvihli sa na vedúcu pozíciu.

Mladší dorast (U17, I. liga) –10. kolo
AS Trenčín – 1. FC Tatran Prešov 4:1 (3:1)
Góly: 13. a 38. Minaroviech, 17. Danko, 55. Letenay - 9. Štefančin

AS: Kišac – Jambor (56. Matejka), Daniš, Valo, Straka, Laurinec, Ragan, Tatranský (67. Mikuš), Danko (71. Fábera), Letenay, Minaroviech (61. Kyselica)

Mladší dorast (U16, I. liga) – 10. kolo
AS Trenčín – 1. FC Tatran Prešov 2:1 (1:0)
Góly: 19. Biricz, 73. Prekop – 79. Olejár (11 m)

AS: Kukučka – Frťala, Plšek, Sivoň, Bryndziar, Šimlovič, Majkút (70. Prekop), Biricz (77. Fabuš), Hurný (57. Kubica), Ďurec (51. Zmajkovič), Karabín

Starší žiaci (U15, I. liga) – 7. kolo
AS Trenčín – SDM Domino Bratislava 8:0 (4:0)
Góly AS: Tomík 3, Lichner, Hollý, Žákech, Demitra, Hasoň

AS: Šmulík – Macháčik (50. Kubiš), Lichner, Turčánik, Kapuš, Hollý, Gaži, Bobošík, Tomík (55. Machara), Žákech (36. Šikula), Demitra (36. Hasoň)

Starší žiaci (U14, I. liga) – 7. kolo
AS Trenčín – SDM Domino Bratislava 5:0 (2:0)
Góly AS: Bulko 2, Gago, Horniak, Gogora

AS: Lapoš – Bagín, Ovšonka (54. Reiter), Bednár, Cobori (36. Ďorďai), Veselý (54. Gogora), Zaťko (36. Zaťko), Gago, Machara (49. Hudek), Horniak, Bulko

Mladší žiaci (U13, I. liga) – 7. kolo
FK Senica – AS Trenčín 2:16 (0:7)
Góly AS: Mikulaj 6, Murko 4, Stacha 3, Chmelina, Brandis, Bobot

AS: Lokšík – Tučka, Prekop, Chmelina, Brandis, Pavlovský, Mikulaj, Murko, Wijnands, Sivák, Stacha, Danihel, Andrejko, Pávek, Šamaj, Bobot, Polák

Mladší žiaci (U12, I. liga) – 7. kolo
FK Senica – AS Trenčín 2:18 (1:11)
Góly AS: Kapuš 3, Gupta 2, Mikuš 2, Ragan 2, Ďurčo 2, Vavruš 2, Lacko, Miakiš, Húdok, Micka, Murko

AS: Ciran – Kozic, Gabrhel, Ďurža, Jurkovec, Gupta, Juráček, Samuhel, Lacko, Kapuš, Mikuš, Azari, Ragan, Miakiš, Húdok, Ďurčo, Micka, Baláž, Vasyliev, Murko, Vavruš, Kučera

Ženy (II. liga skupina B) – 9. kolo
AS Trenčín – TJ Kovo Beluša 5:1 (3:1)
Góly AS: Horváthová 2, Repková (11 m), Suchá, Kardošová

AS: Bátkyová – Lišková (71. Chovancová), Horváthová, Saganová, Laginová (58. Benková), Repková, Harušťáková, Levaiová, Suchá (67. Prekopová), Gomulecová, Kendralová (46. Kardošová)

Žiačky (U15, I. liga) – 9. kolo
FC Baník Prievidza – AS Trenčín 6:3 (3:0)
Góly AS: Škerdová, Nedorostová, Huťová

AS: Štefániková – Vavrová, Škultétyová, Páleníková, Lahká, Laginová, Škerdová, Jurenková, Richtárechová, Nedorostová, Huťová, Šišková, Mazániková, Holúbková, Kánová, Besuchová, Špačková, Parašínová

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...