Mládež 22.4.2024

Akadémia | Dominujúca devätnástka, ďalšia výhra žien

Mládežnícke súťaže dorastencov pokračovali v uplynulom týždni ďalšími jarnými kolami. Hrali aj dievčenské tímy a ženy.

Dorastenecké tímy sa v uplynulom jarnom kole predstavili proti celku z malého Ríma. Našu "devätnástku" čakala okrem derby so Spartakom aj dohrávka proti FC Petržalka. V dohrávke si pripísali tri body po tesnej výhre 1:0. O víťazstve rozhodol Lukáš Mikulaj gólom v 30. minúte. Ten sa gólovo presadil aj v zápase proti Spartaku. Do 31. minúty náš tím prehrával dvojgólovým rozdielom. Na inkasovaný gól sme však zareagovali najlepšie ako sa dalo, keď sa gólov presadil Tobias Čuleň, ku ktorému pridal koncom 55. minúty vyrovnávajúci gól Mikulaj. Naša U19 si tak navýšila náskok pred druhým Slovanom Bratislava na osem bodov. "Sedemnástka" vycestovala do Trnavy odkiaľ napokon odišla bodovo naprázdno. Otvárací gól stretnutia vsietil Martin Rigo v 23. minúte zápasu, jeho jediný presný zásah však k výhre nestačil a naša U17 napokon prehrala 1:5. U16 zaznamenala so svojim tabuľkovým susedom remízu 2:2. Aktuálne sa nachádza na tretej priečke a na vedúci bratislavský Slovan stráca desať bodov.

Ženy vycestovali do hlavného mesta, kde si zmerali sily s FC Petržalka. Svoje súperky zdolali 2:1. Gólovo sa presadila Sára Straková a Elisa Kunková. Dievčenské tímy sa predstavili proti RSC Hamšík Academy z Banskej Bystrice. Bodovo naprázdno odišla zo zápasu staršia WU19, ktorej sa nepodarilo vsietiť ani jeden gól. Mladšia WU15 si naopak pripísala na svoje konto tri body po výhre 3:1.

Emeka | Chceme nadviazať na naše posledné vystúpenie

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend už 8. kolo nadstavbovej časti Niké...

Fanúšikovia 2.5.2024

Fanúšikovia | Zaži rozlúčku s umelou trávou, prihlás sa na 24-hodinovku

Pre všetkých našich priaznivcov sme pripravili veľkolepú rozlúčku s...

ASTV 1.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Železiarne Podbrezová

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Železiarne...

Fanúšikovia 29.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Michalovce v predaji

V 8. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie...