Hádzaná 17.1.2017

Prehra hádzanárok na palubovke favorizovanej Slavie

Hádzanárky AS Trenčín prehrali v zápase 13. kola nadnárodnej WHIL na palubovke tretieho tímu tabuľky DHC Slavia Praha 15:29 (6:18).

Prvý gól stretnutia padol až po necelých piatich minútach hry. Vedenia sa ujali domáce hádzanárky, ktoré s pribúdajúcicmi minútami zvyšovali rozdiel v skóre. Po desiatich minútach viedli 6:1 a o ďalších päť minút už 10:1. Zverenkyne trénerky Rajnohovej zaznamenali druhý gól v zápase až po necelých dvadsiatich minútach hry, keď znížili na 2:13. O výsledku stretnutia rozhodol už prvý polčas (18:6). Druhá polovica stretnutia bola vyrovnaná (11:9), keď domáci tréner dal šancu aj hráčkam z lavičky.

Zdena Rajnohová (trénerka HK AS Trenčín): „Predviedli sme katastrofálny prvý polčas. Hráčky boli pomalé, zle sme bránili a v útoku sme mali problém presadiť sa. Druhý polčas bol o niečo lepší. Začali sme sa vracať do obrany a bojovať. Napriek tomu som veľmi nespokojná s predvedenou hrou.“

DHC Slavia Praha – HK AS Trenčín 29:15 (18:6)

DHC: Kudláčková, Hildenbrandová – Kutlvašrová 3, Pešková 1, Šetelíková 4, Večeřová 3, Rezlerová, E. Svobodová, P. Novotná, Galušková 1, Líbalová, A. Novotná 4, Pokorná 6/1, Kordovská 4, M. Svobodová 2, Chlupová 1

AS: Hanzalíková, Rehušová – Takáčová 1, Žitňanová, Minarechová, Ondová, Jašková 2, Matejíková, Zemanovičová 1, Ušiaková 2, Kostelná 3/2, Nejedlíková 2, M. Rajnohová 4

Pokutové hody: 1/1 - 2/2, vylúčené: 2 – 0, rozhodovali: Kozler a Zych, 107 divákov

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

ASTV 22.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).