Aktuality - archiv 29.10.2013

Presadil sa Hlohovský, Čibík nedohral

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch\r\n\r\n

Počas ostatných dní pokračovali domáce aj zahraničné futbalové súťaže. Ako jediný sa z bývalých hráčov AS Trenčín a hráčov aktuálne na hosťovaní gólovo presadil Filip Hlohovský, ktorý zabezpečil Slovanu remízu v Myjave. V regionálnej súťaži videl červenú kartu Peter Čibík.

V základnej zostave maltského klubu Mosta FC sa udomácnil Lukáš Ďuriška. Defenzívny stredopoliar však tentokrát zotrval na ihrisku iba 30 minút. Po zásahu do oka zo zápasu odstúpil. Vyšetrenia však nepotvrdili vážnejšie následky, a tak bude k dispozícií už na najbližší zápas. Dobré obdobie zažíva v Zlatých Moravciach Peter Mazan. Predchádzajúci týždeň sa presadil až dvakrát. Nováčik spred troch sezón ťahá trojzápasovú víťaznú sériu. Tentoraz ViOn porazil zostupom ohrozenú Dunajskú Stredu (1:0).

V majstrovstvách bratislavského regiónu si cennú remízu na pôde Bernolákova pripísal Most pri Bratislave. Zápas však nedohral Peter Čibík, ktorý hraciu plochu opustil po 60 minútach, keď dostal druhú žltú a následne červenú kartu.

Spomedzi bývalých hráčov strelil gól Filip Hlohovský. Na pôde Myjavy sa presadil v 87. min a vyrovnal na 2:2, pričom na ihrisku bol iba pár minút.

Hráči na hosťovaní:
MALTA - I. liga
Mosta FC - Qormi 1:2 - Lukáš Ďuriška hral do 30. min (Mosta FC).

HOLANDSKO - II. liga
Jong Ajax Amsterdam - Dordrecht 0:4 - Stanislav Lobotka odohral za domácich celý zápas.

SLOVENSKO - Corgoň liga
Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:0 - Peter Mazan hral za domácich do 63. min.

SLOVENSKO - II. liga
Dubnica nad Váhom - Trnava B 2:3 - Michal Ranko hral za domácich prvý polčas.

SLOVENSKO - III. liga
Nové Mesto nad Váhom - Nové Zámky 0:0 - Erik Feriančík odchytal celý zápas, René Šiko hral prvý polčas, Milan Svatík nenastúpil (všetci N. Mesto).

Piešťany - Sereď 0:7 - Adam Morong za hostí nastúpil v 74. min.

Dunajská Lužná - Nemšová 0:1 - Jakub Hrnčár hral za domácich celý zápas. Za hostí odohral celé stretnutie Patrik Chrenko a Lukáš Kyselica. Martin Jurica hral do 90. min, Matúš Opatovský nehral (všetci Nemšová).

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu
Trenčianske Stankovce - Gabčíkovo 1:2 - Jozef Zemanovič odchytal celý zápas. Stanislav Kvasnica hral celý zápas, Patrik Škvarka do 69. min. Martin Dzurilla a Silvester Puna nenastúpili (všetci Tr. Stankovce).

Bernolákovo - Most pri Bratislave 1:1 - Peter Čibík hral za hostí do 60. min, kedy dostal červenú kartu.

SLOVENSKO - IV. liga
Križovany - Častkovce 2:0 - Anton Končitík za hostí nehral.

Bývalí hráči:
Myjava - Slovan Bratislava 2:2 - Lester Peltrier hral celý zápas, Filip Hlohovský nastúpil v 86. min a strelil vyrovnávajúci gól Slovana.

Žilina - Banská Bystrica 1:2 - Roman Gergel za hostí nastúpil v 72. min.

ANGLICKO - I. liga
Liverpool - West Bromwich Albion 4:1 - Martin Škrtel hral za domácich celý zápas.

DÁNSKO - I. liga
Randers - FC Kodaň 1:1 - Adi Fanendo nastúpil za hostí v 73. min.

HOLANDSKO - I. liga
Nijmegen - Heerenveen 2:1 - Samuel Štefánik za domácich nehral.

TURECKO - I. liga
Eskisehirspor - Rizespor 4:1 - David Depetris za hostí nenastúpil.

Belediye - Besiktas Istanbul 3:3 - Filip Hološko za Besiktas nehral.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).