Zápasy - archiv 27.8.2013

Pohárové fiasko s treťoligovou Sereďou

ŠKF Sereď - AS Trenčín 0:0, 4:3 na penalty

Zverenci trénera Ľuboša Nosického vypadli v 2. kole Slovnaft Cupu s treťoligovým tímom ŠKF Sereď. Po deväťdesiatich minútach bol bezgólový stav 0:0. Domáci postúpili zásluhou pevnejších nervov pri strelách zo značky pokutového kopu (4:3).

Domáci začali nebojácne a už vo 4. min hasil Mišak kĺzačkou v pokutovom území pred gólovou strelou Urgelu. S pribúdajúcim časom sme sa začali dostávať do hry. V 15. min vystrelil nebezpečne vedľa ľavej žrde Štefánik. Ďalšia strela z hranice šestnástky prišla od Williama, no taktiež skončila mimo brány. V polovici prvého polčasu mieril z uhla tesne nad bránu domáci Morong. V 34. min putovala lopta od Štefánika cez Mišáka až k Mondekovi, ale jeho strelu Šálka vyrazil. V závere úvodného polčasu ešte Kasaj hlavičkoval nad bránu.

V úvode druhého dejstva Štefánik vysunul Williama, ale pod nohy sa mu hodil vybiehajúci brankár Serede. V 54. min zahodil najväčšiu našu šancu Van Kessel. Bariš vysunul Holúbeka, ktorý prešprintoval súperovho obrancu. V pokutovom území zasekol, ale holandský krídelník jeho spätnú prihrávku napálil z desiatich metrov nad bránu. V 60. min hlavičkoval po rohu k pravej žrdi Mišák. Šálka sa však stihol presunúť. O chvíľu neskôr napálil Štefánik po narážačke s Mišákom brvno a nasledujúce nožničky Williama išli mimo. V 75. min potiahol akciu Malec, no Van Kessel opäť nenamieril presne. O minútu neskôr poslal priamy kop tesne nad pravý horný roh Šemrincovej brány striedajúci Gál. O postupujúcom museli napokon rozhodnúť strely zo značky pokutového kopu. Pevnejšie nervy ukázali domáci futbalisti, ktorí ich vyhrali 4:3.

Žlté karty: 75. Scherhaufer - 78. Baéz, 86. Ramón

Domáci: Šálka - Tarek, Vaško, Hulák, Šupák (33. Penciak, 76. Železník) - Urgela, Hudec - Morong, Varhaník (65. Gál), Scherhaufer - Kasaj

Hostia: Šemrinec - Čögley, Ramón, Rundić, Skovajsa - Bariš (73. Baéz) - Mondek (46. Van Kessel), Štefánik, Mišák (64. Malec), Holúbek - William

Rozhodovali: Michlian - Cuninka, Kováč

Divákov: 700

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...