Aktuality - archiv 9.5.2013

Peciar opäť gólový, pridal sa aj Bezák

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu pokračovali slovenské aj zahraničné futbalové súťaže. V bohatom programe plnom dohrávok sa presadili aj naši futbalisti. Za zachraňujúcu sa Ružinú a Nemšovú skórovali Tomáš Peciar a Gabriel Bezák.

Spomedzi hráčov na hosťovaní sa gólovo presadil Tomáš Peciar. V súboji druholigistov medzi Ružinou a Bardejovom (2:1) strelil prvý gól domácich a naštartoval tak "baníkov" k dôležitým trom bodom pre záchranu v druhej najvyššej súťaži. Gólom k výhre Nemšovej s bratislavským Dominom (4:1) prispel minuloročný najlepší strelec I. dorasteneckej ligy Gabriel Bezák.

Spomedzi bývalých hráčov strávil na ihrisku plný počet minút Vojtech Horváth. Jeho Nieciecza zvíťazila nad Poznaňou presvedčivo 3:0 a mieri za postupom do najvyššej poľskej ligy.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - Corgoň liga
Senica - Myjava 0:3 - Tomáš Marček za hostí odohral celý zápas.

Myjava - Zlaté Moravce 2:1 - Tomáš Marček za domácich odohral celý zápas.

SLOVENSKO - II. liga
Ružiná - Bardejov 2:1 - Tomáš Peciar hral za domácich celý zápas a strelil gól.

Liptovský Mikuláš - Šaľa 3:1 - Adam Morong nastúpil v 79. min. Tomáš Malec nehral (obaja L. Mikuláš).

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu západ
Nová Ves nad Váhom - Bánovce 3:0 - Anton Končitík za domácich odohral celý zápas.

Nová Ves nad Váhom - Veľké Ludince - Anton Končitík za domácich odohral celý zápas.

SLOVENSKO - IV. liga
Dolné Vestenice - Trenčianske Stankovce 1:2 - Silvester Puna a Stanislav Kvasnica hrali celý zápas. Patrik Škvarka hral prvý polčas (všetci Tr. Stankovce).

Nová Dubnica - Trenčianske Stankovce 0:0 - Silvester Puna a Stanislav Kvasnica hrali celý zápas. Patrik Škvarka pre zranenenie nenastúpil (všetci Tr. Stankovce).

Most pri Bratislave - Vrakuňa 6:0 - Peter Čibík hral za hostí posledných dvadsať minút.

Most pri Bratislave - Devínska Nová Ves 2:1 - Peter Čibík za domácich nehral.

SLOVENSKO - III. liga
Nemšová - Domino Bratislava 4:1 - Gabriel Bezák odohral celý zápas a strelil gól. Lukáš Kyselica nastúpil v 65. min, Milan Svatík v 69. min, Milan Marušinec a Filip Bretschneider nehrali (všetci Nemšová).

Petržalka - Nové Mesto nad áhom 1:0 - Igor Šemrinec odchytal celý zápas, René Šiko hral do 81. min a dostal žltú kartu. Peter Kozic nastúpil v 64. min.

Dunajská Lužná - Trnava juniori 1:3 - Jakub Hrnčár hra za domácich celý zápas.

Topoľčany - Piešťany 0:1 - David Badinský za domácich nenastúpil. Peter Valla za hostí odohral celý zápas a dostal žltú kartu.

Vráble - Piešťany 1:3 - Peter Valla hral za hostí celý zápas.

Moravany - Levice 2:1 - Martin Dzurilla nastúpil za Moravany v 67. min.

Bývalí hráči:
Banská Bystrica - Prešov 0:0 - Roman Gergel hral za Prešov do 64. min, kedy bol vylúčený.

Trenčín – Slovan Bratislava 4:1 - Lester Peltier za hostí odohral celý zápas, Filip Hlohovský nastúpil v 60. min (obaja Slovan).

ANGLICKO - I. liga
Liverpool - Everton 0:0 - Martin Škrtel za domácich nastúpil v 79. min.

POĽSKO - I. liga
Bialsko-Biala - Lubin 1:1 - Boris Godál a Csaba Horváth za hostí nehrali.

POĽSKO - II. liga
Nieciecza - Poznaň 3:0 - Vojtech Horváth za domácich odohral celý zápas.

TURECKO - I. liga
Eskisehirspor- Besiktas Istanbul - Filip Hološko nastúpil za hostí na druhý polčas.