Zápasy - archiv 6.5.2011

V Michalovciach sa zrodila remíza

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 1:1 (0:0)\r\n\r\n

AS Trenčín po dvoch prehrách v rade bodoval. Z Michaloviec si odváža bod po remíze 1:1 (0:0), ktorú v závere zápasu zariadil Aldo Baéz. Zverenci Adriána Guľu sa najbližšie predstavia na domácej pôde v nedeľu 15. mája, keď o 16.30 h privítajú rezervu Ružomberka.

V upršanom a veternom počasí sa prvá vážna šanca zrodila v 33. min na strane domácích, keď sa v sľubej šanci ocitol Hottek. Jeho lob ale skončil nad Volešákovou bránou. O päť minút neskôr to skúšal Serečin. Volešák jeho strelu kryl. Veľkú šancu otvoriť skóre zápasu malo AS v závere prvého polčasu. Pred domácim gólmanom Brudňakom sa ocitol postrach súperových obrán Depetris, kľučkou ho posadil na zem, avšak v zakončení mu zabránil domáci stopér Trninič.

V 61. min sa zastreloval Jakubčo, jeho projektil mieril tesne nad. O deväť minút neskôr sa domáci dočkali, Serečin unikol po krídle a bombou prestrelil Volešáka. V 78. min sa zranil Čögley. Keďže Trenčania predtým trikrát striedali, museli dohrávať v desiatich. Tento moment hráčov naštartoval a v 82. min sa im podarilo vyrovnať. Zblízka sa po centri Mazana presadil Baéz. V závere zápasu mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu oba tímy. V 86. min Depetrisovu strelu pod brvno vyrazil domáci brankár a keď sa v nadstavenom čase v čistej šanci nepresadil domáci Waseem, zápas sa skončil nerozhodne.

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 1:1 (0:0)

Góly: 70. Serečin - 82. Báez

Žlté karty: 29. Waseem, 78. Gamkrelidze - 35. Báez, 36. Peltier

Domáci: J. Brudňak - Janek, J. Marcin, Trninič, M. Vanák (70. Gamkrelidze) - Waseem, Zonzon, Jakubčo (65. Knobloch), Hottek - F. Serečin, D. Kunca

Hostia: Volešák - Čögley, Godál, Kleščík, Valla - Peltier (76. Mazan), Báez, Štefánik, Holúbek (71. Salinas), Mondek (54. Hlohovský) - Depetris

Rozhodovali: Vlčej - Tomčík, Borsányi

Divákov: 935

Autor: rn

ASTV 26.4.2024

Bariš | Čaká nás nepríjemné mužstvo s dobrou obranou

Mužstvo pod vedením trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend 7. kolo nadstavbovej časti...