Zápasy - archiv 22.4.2011

Sme späť, vitaj Corgoň liga!

AS Trenčín – FK Púchov 2:1 (1:0)

Zverenci trénera Adriána Guľu zvíťazili po ťažkom boji nad FK Púchov 2:1 (1:0) a potvrdili tak postup do najvyššej súťaže. Víťazstvo sa nerodilo ľahko. Argentínsky snajper David Depetris však zlomil zápas dvoma gólmi na stranu AS.

Ako prvý pohrozil po piatich minútach hry Depetris, ale Belic jeho krížnu strelu vyrazil. O pár okamihov neskôr vybojoval loptu Mazan, no Depetris mieril tesne vedľa. V 12. min sa však už nemýlil a po rohu Salinasa otvoril skóre zápasu. Zanedlho sa Báez prebil stredom, avšak trafil iba žrď. Po hluchých minútach zahral Salinas rohový kop na Vallu, ten našiel hlavu Godála, no Belic loptu vytlačil nad bránu.

V úvode druhého polčasu pohrozil z diaľky Bogiň. Ten istý hráč o chvíľu neskôr aj so šťastím vyrovnal. V 58. min pohrozil Varhaník,  Volešák sa ale nenechal prekvapiť. V 62. min pohrozil Depetris, Belic zasiahol včas. Z hranice šestnástky to vyskúšal Ševela, opäť však zasiahol Belic. Báez nastrelil z dvadsaťpäť metrov brvno. Následne ho napodobnil Salinas a ďalšiu šancu Báeza vyrazil na roh brankár Púchova. V 82. min napokon Depetris zlomil streleckú smolu a poslal svoj tím do Corgoň ligy.

Góly: 12. a 82. Depetris – 52. Bogiň

Žlté karty: 85. Godál - 90. L. Majtán

Domáci: Volešák – Godál, Kleščík, Ševela, Valla – Salinas, Báez, Holúbek (90. Hlohovský) – Peltier (53. Mondek), Depetris, Mazan (34. Štefánik)

Hostia: Belic – L. Majtán, Sviečka, Riška, Pilát (88. Loduha) – Šupák, Struška, Hurtoň, Varhaník – Svorada, Bogiň

Rozhodovali: Fajčík - Mókoš, Martiš