A-tím 10.7.2024

Príprava | Remíza s druholigovým Vionom

Náš tím sa v ďalšom prípravnom stretnutí rozišiel zmierne s FC ViOn Zlaté Moravce po remíze 1:1. O jediný gól nášho tímu sa postaral Rahim Ibrahim.
1:1 (0:1)
Bánovce nad Bebravou
PRÍPRAVNÝ, 18:00
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce

AS Trenčín | Katič (46. Sláviček (75. Húdok)) – Holúbek (61. Brandis), Stojsavljevič (46.Skovajsa) , Bondarenko (61. Prekop), Kmeť (61. Pávek) – Ben Sallam (46. Derlek), Gajdoš (61.Ibrahim), Hájovský (76. Fiala) – Sunday (46.Praženka), Emmanuel (46. Donkor), Emeka (46. Mikulaj)

FC ViOn Zlaté Moravce | Richter – Suľa, Malo, Gono, Mondek, Holp, Baumgartner, Nonikashvili, Kadlec, Helebrand, Greššák

Góly | 80. Ibrahim - 33. Baumgartner

Komentár

Do zápasu vstúpil náš tím prvou šancou, ktorá prišla koncom 7. min. Emeka však hlavou nedokázal presne namieriť nastrelenú loptu z rohového kopu. Následne však v 11. min pohrozil aj súper keď mieril na vzdialenejšiu tyč. Šanca Moravčanov tesne minula našu bránu. Z ďalšieho útoku tentokrát opečiatkoval bránu Kmeť. Ten pohrozil opäť, no mieril tesne nad. Nasledujúca dvadsať-minútovka sa odohrávala prevažne na súperovej polovici. Obrovská šanca prišla až v 29. min. Z rohového kopu pohrozil hlavičkujúci Stojsavljevič. Brankár hostí však v poslednej chvíli vytiahol výborný zákrok. V 33. min sa do vedenia dostal tím z Moraviec, ktorý využil naše zaváhanie a šancu z polovice ihriska mieril presne - 0:1. V závere prvého polčasu sa opäť dostal do šance náš tím. Brankár Richter však Uchegbovu strelu zneškodnil. Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, no tlak na súperovej polovici sme nevedeli pretaviť do veľkých šancí. V 58. min hlavičkoval striedajúci Mikulaj, avšak presne do brankárových rukavíc. Súpera sme aj po mnohopočetných striedaniach nepúšťali k výrazným príležitostiam. Lopta bola najmä v našej moci. V 80. min sa do šance dostal Ibrahim, keď využil zmätok v súperovej obrane a vyrovnal stav zápasu – 1:1. Tlak nášho tímu neprestával a do záverečného hvizdu sme sa snažili otočiť výsledok stretnutia.

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FK Pohronie (2:3).

A-tím 6.9.2024

Príprava | Prehra proti Pohroniu po penalte v samotnom závere

Zverenci trénera Iliju Stolicu podľahli v prípravnom stretnutí druholigovému...

ASTV 6.9.2024

ASTV | Záznam z prípravného stretnutia FK Pohronie - AS Trenčín

ASTV vám prináša záznam z prípravného stretnutia FK Pohronie - AS Trenčín...

A-tím 5.9.2024

Príprava | Počas repre pauzy si zmeriame sily s Pohroním

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká už tento piatok prípravné stretnutie. V Žiari...