Zápasy - archiv 27.8.2010

Naďalej bez prehry, Michalovciam sme dali päťku

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 1:5 (0:2)

Zverenci trénerského triumvirátu Guľa – Zimen – Hodál odohrali ďalší vydarený zápas, keď na ihrisku nebezpečných Michaloviec vyhrali rozdielom triedy 5:1 (2:0). AS si naďalej drží priebežnú prvú priečku, keď v doterajších siedmich kolách stratilo iba dva body po nedávnej remíze v Lučenci.

Domáci mohli viesť už od prvej minúty, ale bomba Ruskovského skončila na brvne. Michalovčania boli naďalej aktívnejší. Počas úvodnej časti prvého polčasu mali viac z hry. Do prvej šance sme sa dostali až v 24. min, keď dlhý aut Gergela našiel Depetrisa, ale ten mieril vedľa. Po polhodine hry obrana hostí zblokovala strelu Jevľanova a po následnom rohu Serečina hlavičkoval Sninský opäť len do brvna. V 35. min sa oprel do lopty Horváth a jeho bomba skončila v sieti. Ešte pred odchodom do šatní brankár domácich nečakane neudržal loptu v náručí a Depetris poľahky upravil na rozdiel dvoch gólov.

Sedem minút po prestávke sa Trenčania radovali znovu. Po centri Holúbka zakončoval so šťastím Adi. Lopta sa od Sninského odrazila po tretí raz do michalovskej siete. Spomenutá dvojica si gólový moment zopakovala aj v 64. min, keď center Holúbka usmernil do siete znovu Adi. V 80. minúte sa cez stred domácej obrany presadil po sóle striedajúci Štefánik a popri Pillárovi zvýšil už na 5:0. Čestný úspech domácich zaznamenal v nadstavenom čase Kunca, ktorý využil jednu z mála chýb našej defenzívy.

Góly: 90.+ Kunca - 52. a 64. Adi, 35. V. Horváth, 42. Depetris, 80. Štefánik

Žlté karty: 22. Báez, 40. Kleščík, 43. Depetris

Domáci: P. Pillár - Janek, Vajda, Sninský, Vanák - Ruskovský, T. Opiela, Jevľanov (75. Jakubčo), Serečin (75. E. Seman) - Kunca, Špilár (59. Gamkrelidze)

Hostia: Volešák - Čögley, Ševela, Kleščík, Valla - Gergel (78. Hlohovský), Báez (87. Štefánik), V. Horváth, Holúbek - Depetris, Adi (89. Mazán)

Rozhodovali: Straka - Lieskovský, Ádám

Divákov: 1456

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...