Zápasy - archiv 23.8.2010

Hladko do druhého kola Slovenského pohára

AS Trenčín – ŠK Bernolákovo 6:0 (3:0)

Zverenci trénera Adriána Guľu zvíťazili v 1. kole Slovenského pohára nad ŠK Bernolákovo vysoko 6:0 (3:0) a postúpili tak do druhej časti pohárovej súťaže. Po tri góly zaznamenali David Depetris a Fanendo Adi.

Úvodné minúty stretnutia príliš veľa vzruchu nepriniesli. Domáci sa snažili držať loptu na svojich kopačkách, ale neboli príliš nebezpeční. V 19. min sa za chrbtom obrany ocitol Holúbek, no strela k bližšej žrdi letela mimo. Až príliš profesorský výkon AS sa zmenil až po polhodine hry. Center Vallu v 31. min našiel dobre postaveného Depetrisa a bolo 1:0. Už o pár minút neskôr sa argentínsky strelec presadil po druhý raz, keď po akcii Holúbeka upravil na 2:0. V 40. min to vyskúšal tretíkrát, avšak tentoraz nemieril presne. Na opačnej strane pohrozil strelou z hranice šestnástky Chlebo. Volešák bol pozorný. V poslednej minúte prvej časti stretnutia usmernil strieľaný center do siete Adi – 3:0.

Čögley hneď v úvode druhého dejstva posadil loptu na hlavu Adiho a ten zvýšil už na rozdiel štyroch gólov. V 51. min po faule na Gergela premenil pokutový kop Depetris – 5:0. Mladý Argentínčan dal v tomto súťažnom ročníku už tretí hetrik. O chvíľu neskôr ho mohol napodobniť Adi, ale z päťky mieril vysoko nad bránu. Desať minút pred záverečným hvizdom sa napokon dočkal a po akcii Mondeka upravil na konečných 6:0.

Góly: 31., 38. a 51. Depetris (tretí z 11 m), 45., 49. a 81. Adi

Domáci: Volešák – Čögley, Kleščík, Peciar, Valla – Báez – Gergel (53. Hlohovský), Štefánik (37. Mazán), Holúbek – Depetris (66. Mondek) – Adi

Hostia: Varga – Senáši, Kordanič, Hall, Kollath – Čambal, Krajčovič (46. Takáč), Guldan, Krištofík (79. Brunovský) – Chlebo, Futo (46. Piros)

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).