Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugust
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

17.8.Domáci zápas play-off EL UEFA je 23. augusta o 18.30 h v ŽilineastnAS Trenčín odohrá prvý zápas play-off Európskej ligy UEFA proti AEK Larnaka vo štvrtok 23. augusta o 18.30 h na štadióne v Žiline. Odveta je na programe o týždeň neskôr 30. augusta o 17.30 h SELČ (18.30 h miestneho času) v Larnake.
17.8.ASTV: Achraf El Mahdioui po odvete proti FeyenoorduastvASTV vám prináša rozhovor s Achrafom El Mahdiouim po druhom stretnutí tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
17.8.ASTV: Antonio Mance po odvete proti FeyenoorduastvASTV vám prináša rozhovor s Antoniom Mancem po druhom stretnutí tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
17.8.ASTV: Zostrih z odvetného zápasu proti FeyenoorduastvASTV vám prináša zostrih z odvetného zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA Feyenoord Rotterdam - AS Trenčín (1:1).
17.8.Fotogaléria z odvetného zápasu EL UEFA proti FeyenoorduastnFotogaléria z odvetného stretnutia tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
17.8.ASTV: Lukáš Skovajsa po odvete proti FeyenoorduFEY - TRE 1:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Lukášom Skovajsom po druhom stretnutí tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
17.8.ASTV: Tlačová konferencia po odvete proti FeyenoorduastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu trénera Ricarda Moniza po odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA Feyenoord Rotterdam - AS Trenčín (1:1).
16.8.AS Trenčín vyradil slávny Feyenoord RotterdamFEY - TRE 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Ricarda Moniza remizovali v odvete 3. predkola Európskej ligy UEFA na trávniku Feyenoordu Rotterdam 1:1 (1:1). Náš gól zaznamenal Antonio Mance. Po domácom víťazstve 4:0 sme vyradili jeden z najslávnejších holandských klubov a postúpili do play-off Európskej ligy.
16.8.ASTV: Šemrinec a Lawrence pred odvetou proti FeyenoorduFEY - TRE 1:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Igorom Šemrincom a Jamesom Lawrencom pred odvetným stretnutím tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
16.8.Fotogaléria z cesty do Rotterdamu a oficiálneho tréninguastnFotogaléria z cesty do Rotterdamu a oficiálneho tréningu pred druhým zápasom 3. predkola Európskej ligy UEFA.
15.8.ASTV: Tlačová konferencia pred odvetou proti FeyenoorduastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu trénera Ricarda Moniza pred odvetným zápasom 3. predkola Európskej ligy UEFA Feyenoord Rotterdam - AS Trenčín (štvrtok. 16. augusta, 20.30 h).
14.8.Letenay ďalším z akadémie pod zmluvou v AS TrenčínastnNádejný útočník Lukáš Letenay podpísal viacročný kontrakt s AS Trenčín. Stal sa tak v krátkom čase už tretím sedemnásťročným odchovancom akadémie This is my sen Academy, ktorý podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt v našom klube. Pred štartom jarnej časti uplynulého ročníka to boli Jakub Kadák a Marián Pišoja. Štvrtým z produktov našej akadémie, ktorý dostal v poslednom roku dôveru je o necelé dva roky starší obranca Adrián Slávik, ktorý má za sebou už aj prvé ligové minúty.
14.8.ASTV: Zápasový film zo stretnutia proti Feyenoordu RotterdamastnASTV vám prináša zápasový film z prvého stretnutia 3. predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam (4:0).
14.8.Informácie pre médiá pred odvetným zápasom proti Feyenoordu RotterdamastnMediálny program pred odvetným zápasom 3. predkola Európskej ligy UEFA 2018/2019 Feyenoord Rotterdam – AS Trenčín.
14.8.Informácie o zájazde do Rotterdamu a informácie pre fanúšikov cestujúcich individuálneastnFutbalový klub AS Trenčín pripravil pre fanúšikov zájazd na odvetný zápas 3. predkola Európskej ligy UEFA na ihrisku Feyenoordu Rotterdam. Zápas je na programe vo štvrtok 16. augusta o 20.30 h.
14.8.ASTV: Máme za sebou oficiálne fotenie v nových dresochastnASTV vám prináša reportáž z oficiálneho fotografovania v nových dresoch adidas. Veríme, že aspoň prostredníctvom videa zažijete skvelú atmosféru, ktorá tam panovala.
13.8.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (2:3).
13.8.Hoci sme kontrolovali loptu, Žilinčania boli nebezpečníZIL - TRE 2:3, 4.kolo | astnPo pohárovom triumfe proti Feenoordu Rotterdam sme na štadióne pod Dubňom uspeli aj proti domácemu MŠK Žilina (3:2). Dvoma gólmi sa v zápase 4. kolo Fortuna ligy zaskvel krídelník Joey Sleegers, ktorý rastie každým duelom.
12.8.Fotogaléria z prvého zápasu EL UEFA proti FeyenoorduastnFotogaléria z prvého stretnutia tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
12.8.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (2:3).
12.8.Ligové víťazstvo na ihrisku MŠK ŽilinaZIL - TRE 2:3, 4.kolo | tasrZverenci trénera Ricarda Moniza vyhrali v zápase 4. kola Fortuna ligy na ihrisku MŠK Žilina 3:2 (1:1). O dva góly sa na štadióne pod Dubňom postaral Joey Sleegers a jeden bol vlastný po tečovanom priamom kope Hamzu Čatakoviča.
12.8.ASTV: Čatakovič pred zápasom proti ŽilineZIL - TRE 2:3, 4.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor Hamzom Čatakovičom pred zápasom 4. kola Fortuna ligy proti MŠK Žilina (nedeľa, 12. augusta, 17.30 h).
11.8.ASTV: Zostrih z prvého zápasu proti FeyenoorduastvASTV vám prináša zostrih z prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam (4:0).
10.8.ASTV: Achraf El Mahdioui po zápase proti FeyenoorduTRE - FEY 4:0, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Achrafom El Mahdiouim po prvom stretnutí tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
10.8.Vstupenky na nedeľňajší zápas v Žiline v predaji vo fanshope v OC MaxastnVstupenky do sektoru hostí na nedeľňajší zápas 4. kola Fortuna ligy na ihrisku MŠK Žilina si môžete zakúpiť vo fanshope AS Trenčín v OC Max (otvorené denne 12.00 – 20.00 h). Stretnutie je na programe v nedeľu 12. augusta o 17.30 h.
10.8.AS Trenčín organizuje zájazd do RotterdamuastnFutbalový klub AS Trenčín pripravil pre fanúšikov zájazd na odvetný zápas 3. predkola Európskej ligy UEFA na ihrisku Feyenoordu Rotterdam. Zápas je na programe vo štvrtok 16. augusta o 20.30 h.
10.8.ASTV: Igor Šemrinec po zápase proti FeyenoorduastvASTV vám prináša rozhovor s Igorom Šemrincom po prvom stretnutí tretieho predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam.
10.8.ASTV: Tlačová konferencia po prvom zápase proti FeyenoorduastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu trénera Ricarda Moniza po prvom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam (4:0).
10.8.V prvom zápase štyri góly v sieti Feyenoordu TRE - FEY 4:0, 0.kolo | tasrZverenci trénera Ricarda Moniza zvíťazili v úvodnom stretnutí 3. predkola Európskej ligy nad Feyenoordom Rotterdam 4:0 (3:0). Chorvátsky útočník Antonio Mance dosiahol hetrik, nigérijský krídelník Philip Azango pridal jeden gól. Odveta sa odohrá o týždeň 16. augusta v Holandsku (20.30 h).
9.8.ASTV: Záznam z prvého zápasu EL UEFA proti FeyenoorduastvASTV vám prináša záznam z prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA proti Feyenoordu Rotterdam (19.00 h).
orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak  aegon