A-tím 28.11.2017

Opäť sme neudržali vedenie o jeden gól

Zverenci trénerskej dvojice Roman Marčok – Vladimír Cifranič remizovali v dohrávanom stretnutí 16. kola Fortuna ligy na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 1:1 (0:0). O zásah na strane AS Trenčín sa vlastným gólom postaral domáci hráč Peter Kavka.
1:1 (0:0)
16. kolo, 16:00
MFK Zemplín Michalovce vs AS Trenčín

MFK Zemplín Michalovce: Bieszczad – Bednár, Kavka, Carrillo – Grič, TurIk (87. P. Kolesár) - Koscelník, Danko, Šimčák, Žofčák (77. Regáli) – Sulley

AS Trenčín: Šemrinec – Čögley, Kleščík, Skovajsa, Julien – Lawrence (46. Gong) – Zubairu, El Mahdioui – Beridze, Janga (76. Mance), Azango

Góly: 73. Danko - 53. Kavka (vl.)

Žlté karty: 33. Grič, 46. Turik, 50. Koscelník – 31. Beridze

Rozhodovali: Marhefka – Benedikovič, Kováč

Diváci: 780

Komentár

Úvodná štvrťhodina patrila domácim, ktorí si vytvoril až tri gólové šance. V 5. min Koscelníkovu hlavičku vytlačil Šemrinec skvelým zákrokom na roh. O tri minúty Danko z ideálnej pozície mieril nad a v 12. min po Žofčákovej strele Čögley odpratal loptu na rohový kop. AS kontrovalo Skovajsovým centrom a z neho po trme-vrme Lawrence netrafil odkrytú michalovskú bránu. Michalovčania pokračovali aj naďalej v aktivite. V 27. min prišiel center z ľavej strany a po Sulleyovej hlavičke Šemrinec opäť vyškriabal loptu na rohový kop. V 44. min sa Žofčák ujal rozohrávky v štandardnej situácii z pravej strany. Po jeho centri spadla lopta do pokutového územia, tam nebezpečne poskakovala, ale Kavka sa neskoro zorientoval.

V druhom polčase sa obraz hry zmenil. Tón síce začalo udávať AS, ale viac šancí mali domáci. Beridzeho krížna strela na ešte neujala, no v 53. min si Kavka namieril center do vlastnej siete. Od tohto momentu začali preberať iniciatívu práve Michalovčania. Definitívne ich mohol zraziť na kolená v 74. min Janga, ale mieril iba do vybiehajúceho Bieszczada. Michalovčania sa naďalej snažili a v 73. min Danko vyrovnal – 1:1.

Fotogaléria z MikulAS Cupu 2017

Fotogaléria Petra Kapustu z MikulAS Cupu 2017.

ASTV 15.12.2017

Piate víťazstvo Hodžovej na MikulAS Cupe

AS Trenčín s podporou partnerov klubu pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl spod...