Aktuálne 13.5.2017

Staršie žiačky s prehrou a víťazstvom

V nedeľu 14.05.2017 sme odohrali v domácom prostredí predposledné kolo v súťaži starších žiačok. Naše dievčatá najskôr prehrali s MHK Bytča 15:22. Nasledne porazili rovesníčky z MHáK Martin 26:20.

HK AS TRENČÍN - MHK Bytča 15:22 (6:7)
Pok. hody: 9/3 - 5/2, vylúčené: 0- 3. Rozhodovali: P. Mihálik a P. Vanko
HK AS: K. Dovičínová - N. Lintnerová 2, S. Lintnerová 3,
P. Paulínyová 1/1, B. Kvasnicová 1, K. Blašková, Z. Valachová, D. Grellová 2, Z. Píšová, K. Ukušová, K. Paulínyová 5/2, N. Vlhová 1
Trénerka Iveta Mičiníková:

Boli sme si vedomé, že do stretnutia nenastupujeme ako favorit a že nemáme čo stratiť. Dievčatá prvý polčas odohrali výborne, hrali zodpovedne a hra sa mi páčila. V druhom polčase sa ukázala skúsenosť hráčok z Bytče a aj vlastnými chybami sme zápas prehrali. Zahodili sme veľké množstvo 7 metrových hodov, čo je momentálne naša najväčšia slabina.

HK AS TRENČÍN - MHáK Martin 26:20 (14:8)
Pok. hody: 11/8 – 4/4, vylúčené: 1-2. Rozhodovali: M. Klempa a P. Vanko
HK AS: K. Dovičínová - N. Lintnerová 3/2, S. Lintnerová 2,
P. Paulínyová 3/3, B. Kvasnicová 1, K. Blašková 2, Z. Valachová, D. Grellová 2/1, Z. Píšová 2, K. Ukušová 1, K. Paulínyová 8/2, N. Vlhová 2

V druhom zápase s Martinom sme si mohli vyskúšať viaceré zmeny v zostave, dievčatá dostali príležitosť a hrali dobre. Plnili taktické pokyny a s hrou som bola spokojná. Po tomto kole sme si vybojovali účasť na Majstrovstvách Slovenska čo je si myslím obrovský úspech, keďže tam ideme skôr zbierať skúsenosti ako vyhrávať, nakoľko náš ročník má šancu dokázať viac budúcu sezónu vo svojej vekovej kategórii.

Staršie žiačky druhé na turnaji v Kuřime

Z turnaja starších žiačok v Kuřime sa vraciame s 2.miestom a najlepšou hráčkou.

Aktuálne 14.1.2024

Mladšie žiačky zvíťazili na turnaji v Kuřime

Po Vianočnej prestávke dnes opäť vybehli na palubovku mladšie žiačky HK AS Trenčín.

Aktuálne 15.1.2024

Hádzanárky Iuventa Michalovce víťazkami Winter Cup-u 2024

V sobotu, 13. januára 2023 sa v Mestskej športovej hale v Trenčíne uskutočnil...

Aktuálne 3.8.2023

Podporte dobrú vec !

Dovoľte nám Vás informovať a zároveň pozvať na 10. ročník charitatívneho podujatia s názvom – Káčer na bicykli, ktoré...

Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  Mattoni  miesto pre vasu reklamu