Aktuálne 7.3.2017

Hádzanárky potvrdili stúpajúcu formu, zdolali Písek

Hádzanárky HK AS Trenčín potvrdili stúpajúcu formu. Vo víkendovom zápase medzinárodnej WHIL zdolali Sokol Písek 28:22 (14:13) a svojho súpera v tabuľke zásluhou zisku dvoch bodov preskočili. Aktuálne im patrí jedenásta priečka WHIL v trinásťčlennej súťaži.

Stretnutie dvoch tabuľkových susedov pod Trenčianskym hradom napovedal, že sa bude hrať bojovná hádzaná. Úvod stretnutia zvládli lepšie hosťujúce hráčky z Písku, keď v tretej minúte vyhrávali 3:0. Trénerka domáceho tímu reagovala oddychovým časom. Vo 4. min Kostelná skórovala a o tri minúty neskôr zásluhou gólu tej istej hráčky bol stav vyrovnaný 4:4. Trenčianky sa v jedenástej minúte dostali do vedenia a v 18. min po góloch sestier Rajnohových viedli rozdielom troch gólov (10:7). Posledná desaťminútovka prvého polčasu vyšla lepšie hosťujúcemu tímu, ktorý trojgólové manko dokázal stiahnuť (13:13). Po pekne akcii Zemanovičová však domáce získali tesné polčasové vedenie. Začiatok druhého polčasu bol vyrovnaný. Trenčianky sa odpútali od súpera na väčší gólový rozdiel a v 43. min to bolo už 19:16. Od tohto momentu domáce hráčky zvyšovali svoje vedenie, keď rýchla Blažeková trestala hosťujúci tím rýchlymi kontrami.

Zdena Rajnohová (trénerka HK AS Trenčín): „Teším sa z vyhratého zápasu a ďakujem všetkým dievčatám. Hrali sme kolektívne a disciplinovane. Na ihrisku bola vidieť túžba po víťazstve. Konečne sme hrali so srdcom a preto sme vyhrali. Dievčatá si to už zaslúžili, pretože máme za sebou veľmi ťažké obdobie.“

HK AS Trenčín – Sokol Písek 28:22 (14:13)

AS: Rehušová, Hanzalíková - Takáčová 2, Minárechová, Mesárošová 2, Jašková , Matejíková, Zemanovičová 4, Ušiaková 1, Kostelná 7/1, Nejedlíková 3, Monika Rajnohová 3, Blažeková 4, Erika Rajnohová 4

Sokol: Neubergová – Karetová, Rusfelová, Preslová, Jačková, Boorová 4, Součková 1, Michková 4, Kubišová 5, Benešová 1, Kalčíková 2, Galušková 2/2, Palasová 1, Šelaisová 1, Talafousová 1

Pokutové hody: 1/1 - 2/2, vylúčené: 3 - 4, rozhodovali: Haščík a Sivák, 157 divákov

Priebeh: 0:3, 2:3, 4:4, 7:5, 10:7, 12:9, 13:13, 16:16, 20:17, 23:18, 25:21, 28:21

Staršie žiačky druhé na turnaji v Kuřime

Z turnaja starších žiačok v Kuřime sa vraciame s 2.miestom a najlepšou hráčkou.

Aktuálne 14.1.2024

Mladšie žiačky zvíťazili na turnaji v Kuřime

Po Vianočnej prestávke dnes opäť vybehli na palubovku mladšie žiačky HK AS Trenčín.

Aktuálne 15.1.2024

Hádzanárky Iuventa Michalovce víťazkami Winter Cup-u 2024

V sobotu, 13. januára 2023 sa v Mestskej športovej hale v Trenčíne uskutočnil...

Aktuálne 3.8.2023

Podporte dobrú vec !

Dovoľte nám Vás informovať a zároveň pozvať na 10. ročník charitatívneho podujatia s názvom – Káčer na bicykli, ktoré...

Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  Mattoni  miesto pre vasu reklamu