Aktuálne 23.2.2018

Florbalisti AS Trenčín poskočili pred koncom základnej časti na delené tretie miesto.

Do zápasu proti FBC Predator Sabinov vstupovali hráči AS ako favorit a svoju rolu potvrdili 13 vstrelenými gólmi. Víťazstvo sa pritom ale vôbec nerodilo ľahko.

Zobrazuje sa súbor DSC_0531.jpg

Už v šestnástej sekunde tečoval Kassay nahodenú strelu Bačinského a bolo 0:1. Trenčania si ale stále vytvárali tlak v útočnom pásme a hlavne novo zložená druhá formácia hrala skvele. Odmenou bolo vyrovnanie z hokejky Baroša- 1:1. Sabinovčania kúsali hlavne v prvej tretine, pokiaľ im fyzické sily stačili a tak v zápase odskočili ešte raz gólom zo sedemnástej minúty na 1:2. To bolo ale všetko, čo v zápase predviedli. Na konci tretiny vyrovnával na 2:2 Matejka v presilovej hre, ktoré v zápase hráči AS využili až tri. Po zvyšok zápasu sa hral florbal takmer výlučne pred bránkou Sabinovčanov a brankár AS Mészaros toho mal na práci skutočne málo. So všetkými situáciami si dokázal umne poradiť a do konca stretnutia už neinkasoval. Trenčania tak mali možnosť po celý zápas hrať na tri formácie a zapojiť do hry až štyroch juniorov, pričom Adam Daniš si odkrútil svoju premiéru v tretej formácii. V druhej tretine skórovali domáci štyri krát pričom tri góly vstrelila vo forme hrajúca druhá formácia. V tretej tretine už Sabinov pôsobil odovzdaným dojmom a nechal do svojej siete zapadnúť gólov až 7. S pribúdajúcim časom sa presadili všetky formácie a takmer všetci hráči ktorý do zápasu zasiahli. Postupne až 13 gólov v sieti predátorov znamená, že ofenzíva AS sa posunula na prvé miesto extraligového pelotónu so 152 vstrelenými gólmi v 18 zápasoch ( 8.4 na zápas).

Zobrazuje sa súbor DSC_0301.jpg

Už tento víkend v sobotu o 16:30 sa florbalisti AS Predstavia v Košiciach kde nastúpia proti domácemu Florku v priamom boji o tretiu priečku.

Fotogaléria

       
 
Autor: Frederik Hrušovský
Rozpis zápasov
6:4 Multihala Alejova Košice
- 1/4 - Druhý zápas, 11.3.2018
FbO Florko Košice - FBK AS Trenčín

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 14.3.2018

Po prvom zápase na východe s prehrou

Po prvom zápase proti FK Florku Košice odchádzame s tesnou prehrou.

A-tím 14.3.2018

Hráči as trenčín odchádzajú z východu bez víťazstva

V Košiciach sa uplynulý víkend uskutočnili prvé dva zápasy štvrťfinálovej série hranej...

Aktuálne 8.3.2018

Po základnej časti a pred play off mužov

Základná časť extraligy mužov sa skončila a tak nadišiel čas na jej zhodnotenie. Piate miesto po...

A-tím 5.3.2018

FLORBALISTI AS TRENČÍN ZVÍŤAZILI V POSLEDNOM KOLE ZÁKLADNEJ ČASTI PROTI SPIŠSKEJ NOVEJ VSI

Na Spiš cestovali Trenčania s vedomím súboja na...

Kora
 Salming  Da Vinci M-Šport