Mládež 28.4.2015

Turnaj jedenástok "This Is My Sen 2015" aj s Ajaxom Amsterdam

Turnaj pre hráčov narodených po 1. januári 2004 a mladších (U11), ktorý sa uskutoční 8. a 9. mája 2015 na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti v Trenčíne je jedným z najlepšie obsadených turnajov tejto vekovej kategórie nielen na Slovensku. Okrem domácevýberu sa pod Čákovým hradom predstaví aj Slavia Praha, Ferencváros Budapešť, ale najmä partnerský klub usporadujúceho AS Trenčín holandský Ajax Amsterdam.

Názov turnaja nesmie dnes už nezabudnuteľný výrok odchovanca trenčianskeho futbalu Stanislava Lobotku po príchode do Ajaxu Amsterdam. „This is my sen“. Presne tak. Každý jeden z chlapcov, ktorí sa predstavia na Sihoti, majú svoj sen. Sen stať sa raz veľkým futbalistom. Krok za krokom k nemu kráčajú a zdolávajú jednu prekážku za druhou.

Účastníci turnaja: AS Trenčín, Ajax Amsterdam, Slavia Praha, Ferencváros Budapešť, FC Zbrojovka Brno, Vysočina Jihlava, 1. FC Slovácko, Sigma Olomouc, FC Spartak Trnava, DAC 1904 Dunajská Streda, FK Senica, ŠK Slovan Bratislava, MŠK Žilina, FC Nitra, ViOn Zlaté Moravce, 1. FC Tatran Prešov

PROPOZÍCIE TURNAJA

Termín turnaja: 8.-9. mája 2015
Štart prvého hracieho dňa (prvý zápas): 8. mája 2015 o 9.30 h
Štart druhého hracieho dňa (prvý zápas): 9. mája 2015 o 9.00 h
Oficiálne otvorenie turnaja: 8. mája 2015 o 11.30 h
Vyhlásenie výsledkov: 9. mája 2015 o 15.00 h
Dejisko turnaja: Mestský futbalový štadión na Sihoti, Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín
Hrací povrch: umelá tráva
Počet účastníkov: 16 družstiev
Štartovné: 130 €

Systém turnaja: každý s každým jeden zápas
Hrací čas: 18 minút
Počet hráčov na ihrisku: 6 + 1, striedanie hokejovým spôsobom, maximálne 13 hráčov na súpiske mužstva
Hracia lopta/bránka: veľkosť 4, 5x2 m

Brankár rozohráva loptu rukou, keď si loptu položí na zem, lopta je v hre. Nesmie vykopávať ani vyhadzovať cez polovicu ihriska pri zahrávaní (v prípade porušenia tohto pravidla nasleduje nepriamy voľný kop z polovice ihriska). Brankár nemôže chytať do ruky „malú domov“. V prípade porušenia tohto pravidla sa kope nepriamy kop z hranice pokutového územia.

Auty sa zahrávajú rukami, vzdialenosť pri trestných kopoch je 5 m. Pokutový kop 9 m. Všetky trestné kopy sú nepriame.

3 body výhra, 1 bod remíza, 0 bodov prehra

O poradí v tabuľke rozhoduje: počet bodov, vzájomný zápas, gólový rozdiel, vyšší počet strelených gólov

V prípade udelenia červenej karty je hráč vylúčený na 2 minúty, mužstvo hrá 2 minúty 5 + 1, vylúčený hráč nemôže ďalej pokračovať v zápase, v prípade udelenia žltej karty (napomenutie) hráč nie je vylúčený.

Každé družstvo má zabezpečené minerálky a počas oboch dní obedy.

Ďalšie informácie: Miroslav Karas (0915 070 048, miroslav.karas@astrencin.sk)

PROGRAM TURNAJA / MATCH SCHEDULE

8.5.2015
Round Time Playground Team 1 Team 2 Score
1. kolo 9:30 1 AS Trenčín červený FC Nitra
1. kolo 9:30 2 AS Trenčín biely 1.FC Tatran Prešov
1. kolo 9:30 3 Spartak Trnava DAC Dunajská Streda
1. kolo 9:50 1 Ajax Amsterdam FK Senica
1. kolo 9:50 2 1.FC Slovácko ViOn Zlaté Moravce
1. kolo 9:50 3 MŠK Žilina Zbrojovka Brno
1. kolo 10:10 1 ŠK Slovan Bratislava Slávia Praha
1. kolo 10:10 2 Ferencváros Budapest Sigma Olomouc
2. kolo 10:10 3 AS Trenčín červený AS Trenčín biely
Official opening 10:30
2. kolo 10:50 1 FC Nitra DAC Dunajská Streda
2. kolo 10:50 2 1.FC Tatran Prešov Ajax Amsterdam
2. kolo 10:50 3 ViOn Zlaté Moravce Spartak Trnava
2. kolo 11:10 1 FK Senica MŠK Žilina
2. kolo 11:10 2 Slávia Praha 1.FC Slovácko
2. kolo 11:10 3 Zbrojovka Brno Ferencváros Budapest
2. kolo 11:30 1 Sigma Olomouc ŠK Slovan Bratislava
3. kolo 11:30 2 AS Trenčín biely FC Nitra
3. kolo 11:30 3 Ajax Amsterdam AS Trenčín červený
10 min. break
3. kolo 12:00 1 DAC Dunajská Streda ViOn Zlaté Moravce
3. kolo 12:00 2 MŠK Žilina 1.FC Tatran Prešov
3. kolo 12:00 3 Spartak Trnava Slávia Praha
3. kolo 12:20 1 Ferencváros Budapest FK Senica
3. kolo 12:20 2 1.FC Slovácko Sigma Olomouc
3. kolo 12:20 3 ŠK Slovan Bratislava Zbrojovka Brno
4. kolo 12:40 1 AS Trenčín biely Ajax Amsterdam
4. kolo 12:40 2 FC Nitra ViOn Zlaté Moravce
4. kolo 12:40 3 AS Trenčín červený MŠK Žilina
4. kolo 13:00 1 Slávia Praha DAC Dunajská Streda
4. kolo 13:00 2 1.FC Tatran Prešov Ferencváros Budapest
4. kolo 13:00 3 Sigma Olomouc Spartak Trnava
4. kolo 13:20 1 FK Senica ŠK Slovan Bratislava
4. kolo 13:20 2 Zbrojovka Brno 1.FC Slovácko
5. kolo 13:20 3 Ajax Amsterdam FC Nitra
5. kolo 13:40 1 MŠK Žilina AS Trenčín biely
5. kolo 13:40 2 ViOn Zlaté Moravce Slávia Praha
5. kolo 13:40 3 Ferencváros Budapest AS Trenčín červený
5. kolo 14:00 1 DAC Dunajská Streda Sigma Olomouc
5. kolo 14:00 2 ŠK Slovan Bratislava 1.FC Tatran Prešov
5. kolo 14:00 3 Spartak Trnava Zbrojovka Brno
5. kolo 14:20 1 1.FC Slovácko FK Senica
6. kolo 14:20 2 Ajax Amsterdam MŠK Žilina
6. kolo 14:20 3 FC Nitra Slávia Praha
6. kolo 14:40 1 AS Trenčín biely Ferencváros Budapest
6. kolo 14:40 2 Sigma Olomouc ViOn Zlaté Moravce
6. kolo 14:40 3 AS Trenčín červený ŠK Slovan Bratislava
10 min. break
6. kolo 15:10 1 Zbrojovka Brno DAC Dunajská Streda
6. kolo 15:10 2 1.FC Tatran Prešov 1.FC Slovácko
6. kolo 15:10 3 FK Senica Spartak Trnava
7. kolo 15:30 1 MŠK Žilina FC Nitra
7. kolo 15:30 2 Ferencváros Budapest Ajax Amsterdam
7. kolo 15:30 3 Slávia Praha Sigma Olomouc
7. kolo 15:50 1 ŠK Slovan Bratislava AS Trenčín biely
7. kolo 15:50 2 ViOn Zlaté Moravce Zbrojovka Brno
7. kolo 15:50 3 1.FC Slovácko AS Trenčín červený
7. kolo 16:10 1 DAC Dunajská Streda FK Senica
7. kolo 16:10 2 Spartak Trnava 1.FC Tatran Prešov
8. kolo 16:10 3 MŠK Žilina Ferencváros Budapest
8. kolo 16:30 1 FC Nitra Sigma Olomouc
8. kolo 16:30 2 Ajax Amsterdam ŠK Slovan Bratislava
8. kolo 16:30 3 Zbrojovka Brno Slávia Praha
8. kolo 16:50 1 AS Trenčín biely 1.FC Slovácko
8. kolo 16:50 2 FK Senica ViOn Zlaté Moravce
8. kolo 16:50 3 AS Trenčín červený Spartak Trnava
8. kolo 17:10 1 1.FC Tatran Prešov DAC Dunajská Streda
9. kolo 17:10 2 Ferencváros Budapest FC Nitra
9. kolo 17:10 3 ŠK Slovan Bratislava MŠK Žilina
9. kolo 17:30 1 Sigma Olomouc Zbrojovka Brno
9. kolo 17:30 2 1.FC Slovácko Ajax Amsterdam
9. kolo 17:30 3 Slávia Praha FK Senica
9.5.2015
9. kolo 8:30 1 Spartak Trnava AS Trenčín biely
9. kolo 8:30 2 ViOn Zlaté Moravce 1.FC Tatran Prešov
9. kolo 8:30 3 DAC Dunajská Streda AS Trenčín červený
10. kolo 8:50 1 Ferencváros Budapest ŠK Slovan Bratislava
10. kolo 8:50 2 FC Nitra Zbrojovka Brno
10. kolo 8:50 3 MŠK Žilina 1.FC Slovácko
10. kolo 9:10 1 FK Senica Sigma Olomouc
10. kolo 9:10 2 Ajax Amsterdam Spartak Trnava
10. kolo 9:10 3 1.FC Tatran Prešov Slávia Praha
10. kolo 9:30 1 AS Trenčín biely DAC Dunajská Streda
10. kolo 9:30 2 AS Trenčín červený ViOn Zlaté Moravce
11. kolo 9:30 3 ŠK Slovan Bratislava FC Nitra
11. kolo 9:50 1 1.FC Slovácko Ferencváros Budapest
11. kolo 9:50 2 Zbrojovka Brno FK Senica
11. kolo 9:50 3 Spartak Trnava MŠK Žilina
11. kolo 10:10 1 Sigma Olomouc 1.FC Tatran Prešov
11. kolo 10:10 2 DAC Dunajská Streda Ajax Amsterdam
11. kolo 10:10 3 Slávia Praha AS Trenčín červený
11. kolo 10:30 1 ViOn Zlaté Moravce AS Trenčín biely
12. kolo 10:30 2 ŠK Slovan Bratislava 1.FC Slovácko
12. kolo 10:30 3 FC Nitra FK Senica
12. kolo 10:50 1 Ferencváros Budapest Spartak Trnava
12. kolo 10:50 2 1.FC Tatran Prešov Zbrojovka Brno
12. kolo 10:50 3 MŠK Žilina DAC Dunajská Streda
12. kolo 11:10 1 AS Trenčín červený Sigma Olomouc
12. kolo 11:10 2 Ajax Amsterdam ViOn Zlaté Moravce
12. kolo 11:10 3 AS Trenčín biely Slávia Praha
13. kolo 11:30 1 1.FC Slovácko FC Nitra
13. kolo 11:30 2 Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava
13. kolo 11:30 3 FK Senica 1.FC Tatran Prešov
13. kolo 11:50 1 DAC Dunajská Streda Ferencváros Budapest
13. kolo 11:50 2 Zbrojovka Brno AS Trenčín červený
13. kolo 11:50 3 ViOn Zlaté Moravce MŠK Žilina
10 min. break
13. kolo 12:20 1 Sigma Olomouc AS Trenčín biely
13. kolo 12:20 2 Slávia Praha Ajax Amsterdam
14. kolo 12:20 3 1.FC Slovácko Spartak Trnava
14. kolo 12:40 1 FC Nitra 1.FC Tatran Prešov
14. kolo 12:40 2 ŠK Slovan Bratislava DAC Dunajská Streda
14. kolo 12:40 3 AS Trenčín červený FK Senica
14. kolo 13:00 1 Ferencváros Budapest ViOn Zlaté Moravce
14. kolo 13:00 2 AS Trenčín biely Zbrojovka Brno
14. kolo 13:00 3 MŠK Žilina Slávia Praha
14. kolo 13:20 1 Ajax Amsterdam Sigma Olomouc
15. kolo 13:20 2 Spartak Trnava FC Nitra
15. kolo 13:20 3 DAC Dunajská Streda 1.FC Slovácko
15. kolo 13:40 1 1.FC Tatran Prešov AS Trenčín červený
15. kolo 13:40 2 ViOn Zlaté Moravce ŠK Slovan Bratislava
15. kolo 13:40 3 FK Senica AS Trenčín biely
15. kolo 14:00 1 Slávia Praha Ferencváros Budapest
15. kolo 14:00 2 Zbrojovka Brno Ajax Amsterdam

ČASY VÝDAJA OBEDOV / LUNCH TIME

 

AS Trenčín červený 12:00 12:15
AS Trenčín biely 12:00 11:40
Ajax Amsterdam 12:00 11:40
MŠK Žilina 13:10 12:15
Ferencváros Budapest 11:40 12:15
ŠK Slovan Bratislava 12:50 12:00
1.FC Slovácko 11:40 12:50
Spartak Trnava 11:20 12:50
DAC Dunajská Streda 11:20 11:20
ViOn Zlaté Moravce 11:20 12:30
Slávia Praha 12:30 11:40
Sigma Olomouc 13:30 12:50
Zbrojovka Brno 11:40 12:30
FK Senica 12:50 13:10
1.FC Tatran Prešov 12:30 13:10
FC Nitra 13:45 12:00

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00
fortuna liga, 29. kolo, 28.4.2017
AS Trenčín - MŠK Žilina
fortuna liga, 28. kolo, 22.4.2017
AS Trenčín - MFK Ružomberok
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 24.4.2017

Fotogaléria zo zápasu proti Ružomberku

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 28. kola Fortuna ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 24.4.2017

Tento tím bude AS Trenčín reprezentovať na turnaji This is my sen 2017

Tento tím do jedenásť rokov bude AS Trenčín reprezentovať na turnaji...

ASTV 23.4.2017

ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Ružomberku

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (2:1).

ASTV 23.4.2017

ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Ružomberku

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok...

Aegon  adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  VRM  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  MM Transped  Machunka  Metanova  R-Trans slovlak  wsm