Mládež 4.5.2017

Pohodlné víťazstvá mladších dorastencov, ženy prehrali u lídra

Počas uplynulých dní pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorastenci nestačili na Michalovce. Mladší dorastenci zdolali bez problémov rovnakého súpera. Žiacke tímy si pochutnali na Gabčíkove. Ženy podľahli lídrovi.

„Devätnástka“ nedokázala doma bodovať v zápase proti silným Michalovciam (3:5). S favoritom držala krok v prvom polčase, keď viedla dvojgólovým rozdielom. Po prestávke mali hostia viac presnosti v zakončení a zvrátili stav vo svoj prospech.

Oveľa viac sa darilo tímom U17 a U16. Oba kolektívy si s mužstvom z metropoly Zemplína poradili bez problémov. „Sedemnástka“ o svojom jasnom triumfe 5:0 rozhodla po prestávke. „Šestnástka“ po hodine hry viedla o štyri góly a napokon dokráčala k pohodlnému víťazstvu 4:1.

Žiakom sa proti Gabčíkovu darilo. Nedostali ani jeden gól a nastrieľali ich dovedna trinásť. Ženy v dohrávke 12. kola podľahli vedúcemu Ružomberku (1:4).

Starší dorast (U19, I. liga) – 20. kolo
AS Trenčín – MFK Zemplín Michalovce 3:5 (3:2)
Góly: 3. Čačko, 27. Brenkus, 40. Halgoš – 11., 45., 50. a 71. Bragin, 66. Antonov

AS: Hodál – Kurín, Čačko, Slávik, Brenkus, Zajac, Viktory (58. Machara), Ambrož (27. Párkaň), Halgoš, Chuhwak, Rusnák (76. Kadák)