Mládež 12.6.2023

Akadémia | Výhra žien, žiacke tímy bez zisku bodu

Mládežnícke súťaže žiakov pokračovali počas uplynulého týždňa ďalšími zápasmi. Hrali aj naše ženy a dievčenské tímy.

Žiacke tímy AS Trenčín narazili v ďalšom jarnom kole na FK Inter Bratislava. Z hlavného mesta odišli naše akadémia napokon naprázdno a len s jedným streleným gólom na svojom konte. U15 podľahla tímu z hlavného mesta tesne 1:2, keď vyrovnávajúci gól vsietil Rocco Baravelli. Súper ale o trinásť minút neskôr strelil rozdielový gól.

Ženy odohrali svoj ďalší zápas na domácom trávniku proti FC Petržalka, ktorú zdolali v gólovej prestrelke 4:3. Aj napriek vedeniu 3:0 po prvom polčase súperky zdramatizovali v druhej polovici zápas a takmer sa dotiahli na remízový výsledok. Dievčenské tímy si zmerali sily so Spartakom Myjava. Z výhry sa tešila len mladšia kategória, ktorá zdolala svoje súperky 3:1 po góloch Emmy Lackovičovej, Sofie Chalaňovej a Timei Majanovej. Aj vďaka tejto výhre tak naše mladšie dievčatá preskočili v tabuľke svoje súperky z Myjavy.

Fanúšikovia | Zaži rozlúčku s umelou trávou, prihlás sa na 24-hodinovku

Pre všetkých našich priaznivcov sme pripravili veľkolepú rozlúčku s...

ASTV 1.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Železiarne Podbrezová

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Železiarne...

Fanúšikovia 29.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Michalovce v predaji

V 8. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie...

ASTV 28.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).