Mládež 3.10.2023

Akadémia | Devätnástka s výhrou, gólové hody dievčat

Mládežnícke súťaže dorastencov a žiakov pokračovali počas uplynulého týždňa ďalšími zápasmi. Hrala sa aj prvá liga žien a dievčenské súťaže.

Naši najstarší dorastenci odohrali v sobotu ďalšie ligové stretnutie. V 7. kole vycestovali do "malého Ríma", kde sa predstavili proti domácemu FC Spartak Trnava. Prvý gól stretnutia padol v 30. min z kopačky Adriána Fialu, ku ktorému sa po siedmich minútach pridal aj Tadeáš Hájovský. Domáci tím znížil výsledkový rozdiel v polovici druhého polčasu, no naša akadémia zareagovala na inkasovaný gól najlepšie ako mohla. O minútu neskôr totižto vsietil Hugo Pávek tretí gól nášho tímu.

Žiacke tímy našej This is my sen akadémie si taktiež zmerali sily s trnavským Spartakom. Z bodov sa však tešila len najstaršia "pätnástka", ktorá zaznamenala remízu 1:1. Jeden gól vsietila aj mladšia kategória U14. Tá však inkasovala až trikrát a z Trnavy tak odišla bodovo naprázdno. U13 a U12 sa predstavili na domácom trávniku. "Trinástka" zaznamenala prehru 2:6 a "dvanástka" v gólovej prestrelke 8:11. Zápas mladšej U12 mal dvoch dvojgólových strelcov a to Adama Cifraniča a Sebastiána Halása.

Prvoligové zverenkyne trénera Pavla Straku sa predstavili na domácom trávniku proti tímu MFK Ružomberok. Aj napriek tomu, že sa naše ženy do vedenia dostali už v 2. min gólom Elisy Kunkovej zaznamenali prehru 1:5. Gólové hody našich dorasteniek a žiačok v zápasoch proti FC Baník Prievidza priniesli dokopy až šestnásť gólov. Staršia WU19 zvíťazila na domácom trávniku 6:1. Hetrik vsietila Katarína Hudecová. Mladšie dievčatá taktiež raz inkasovali. Zo vsieteného gólu sa tešili až desaťkrát. Pod výhru sa podpísali trojgólové Sofia Gubová, Hanka Hajbane a štvorgólová Sofia Chaláňová.

Emeka | Chceme nadviazať na naše posledné vystúpenie

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend už 8. kolo nadstavbovej časti Niké...

Fanúšikovia 2.5.2024

Fanúšikovia | Zaži rozlúčku s umelou trávou, prihlás sa na 24-hodinovku

Pre všetkých našich priaznivcov sme pripravili veľkolepú rozlúčku s...

ASTV 1.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Železiarne Podbrezová

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Železiarne...

Fanúšikovia 29.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Michalovce v predaji

V 8. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie...