Aktuality - archiv 19.5.2014

Devätnástka neudržala vedenie, žiaci rozstrieľali Šaľu

Prehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín

Počas uplynulého víkendu pokračovali dorastenecké a žiacke futbalové súťaže. Starší dorastenci s Košicami neudržali dvojgólové vedenie a remizovali. Žiaci si proti Šali schuti zastrieľali.

Po dvoch rýchlych góloch v úvodnej desaťminútovke viedol výber do 19 rokov nad Košicami 2:0. Napokon sa Košičanom v druhom polčase podarilo v priebehu štyroch minút vyrovnať a body si tak kolektívy podelili po remíze 2:2. „Sedemástke“ a „šestnástke“ sa na východe darilo, keď oba kolektívy proti rovnakému súperovi zvíťazili.

Žiacke tímy v predposlednom kole narazili na rovesníkov zo Šale a v takmer všetkých zápasoch to bola jednostranná záležitosť. U15 viedol už do polčasu päťgólovým rozdielom. Ich kanonáda sa po prestávke zastavila až na čísle pätnásť. Za tím do 13 rokov gólovo explodoval Dominik Daniš. Na víťazstve 20:3 sa podieľal ôsmimi presnými zásahmi. Darilo sa aj dievčenskému výberu. Ten si v domácom prostredí poradil s Bojnou hladko 5:0.

Starší dorast (U19, I. liga) - 24. kolo:
AS Trenčín – MFK Košice 2:2 (2:0)
Góly: 3. Bakši, 7. Sabler – 56. Bavoľár, 60. Vansa

AS: Zemanovič – Šuľa, Holíček, Mičko, Mich. Vlček, Stankovič, Bakši, Ďuráči, Repa (83. Benko), Straňák (67. Kochan), Sabler

Mladší dorast (U17, I. liga) - 11. kolo:
MFK Košice – AS Trenčín 1:2 (1:1)
Góly: 33. Takáč - 19. Komorovský, 61. Kochan, ČK: 78. Šalata (po 2. ŽK)

AS: Vavrúš – Šalata, Komorovský, Rolinec, Šulek, Mikeš (72. Karpiak), Zahustel, Jančo, Kochan, Paška, Prekop

Mladší dorast (U16, I. liga) - 11. kolo:
MFK Košice – AS Trenčín 0:3 (0:1)
Góly: 36. a 44. Hrevúš, 64. Martinko

AS: Hodál – Kňažek, Rechtorík, Kurín, Pajdučák, Bošanský, Sedláček, Hrevúš (66. Kováč), Valašík, Martinko, Grman

Starší žiaci (U15, I. liga) - 25. kolo:
AS Trenčín – FK Slovan Duslo Šaľa 15:0 (5:0)
Góly AS: Viktory 3, Janis 3, Bielik 3, Kozák, Zajac, Oravec, Štefánik, Valjent, Beďatš

AS: Švajka – Taran, Špaček (36. Nomilner), Beďatš, Ševela, Zajac (41. Bielik), Kozák (41. Tabak), Viktory, Janis (41. Štefánik), Augustín (41. Valjent), Oravec

Starší žiaci (U14, I. liga) - 25. kolo:
AS Trenčín – FK Slovan Duslo Šaľa 4:0 (1:0)
Góly AS: Bednár 2, Láska, Laco

AS: Chudý – Bednár, Sekerka, Machara, Petráš (42. Gračka), Goljer (49. Beňo), Drexler (49. Laco), Kadák, Láska, Párkaň, Zemanovič (36. Bezunk)

Mladší žiaci (U13, I. liga) - 12. kolo:
FK Slovan Duslo Šaľa – AS Trenčín 3:20 (1:9)
Góly AS: Daniš 8, Fero 2, L. Zelníček 2, Ambrož, Minaroviech, Sámel, F. Zelníček, Ragan, Svorada, Jambor, Kyselica

AS: Kišac – Jambor, Brida, Kyselica, Henčel, Ozimý, Sámel, Fero, Minaroviech, Ragan, L. Zelníček (Ambrož, Krupa, Svorada, F. Zelníček, Daniš, Masár, Žákech)