Zápasy - archiv 25.3.2014

Brankár Bačík nedohral, hetrik Bielika z U15

Prehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín

Počas uplynulého víkendu pokračovali mládežnícke súťaže. Dorastenecké výbery zaznamenali proti rovesníkom z Trnavy po jednej výhre, remíze a prehre. Žiacke výbery boli až na „trinástku“ úspešné.

Starší dorastenci po dobrom vstupe do jarnej časti zaváhali v Trnave. Od 35. min hrali bez vylúčeného brankára Bačíka, no napriek tomu dokázali v závere zápasu skorigovať nepriaznivý stav na 1:2. Ich mladší kolegovia z výberu do 17 rokov boli úspešnejší. O svojom triumfe rozhodli už do polčasovej prestávky. Aj keď hostia po prestávke nachvíľku zdramatizovali stretnutie, napokon zverenci trénera Norberta Guľu zvíťazili presvedčivo 5:2.

Oba výbery starších žiakov zdolali Senec. Strelecky sa hetrikom v „pätnástke“ zaskvel Bielik. Brankári si naviac udržali čisté konto. Ako jediná zaváhala „trinástka“. Tím do dvanásť rokov si opäť výrazne zlepšil skóre, keď zvíťazil 13:4.

Starší dorast (U19, I. liga) - 17. kolo:
Spartak Trnava – AS Trenčín 2:1 (2:0)
Góly: 17. Horník, 35. Ujlaky (11 m) – 86. vlastný, ČK: 35. Bačík (Trenčín)

AS: Bačík – Šuľa (59. Homola), Holíček (35. Zemanovič), Blažej, Mich. Vlček, Stankovič, Benko, Bakši, Repa, Mičko (Juliny), Straňák

Mladší dorast (U17, I. liga) - 4. kolo:
AS Trenčín – Spartak Trnava 5:2 (3:0)
Góly: 26. a 74. Komorovský, 13. Jančo, 34. Prekop, 56. Mikeš – 50. Bango, 52. Jirka (11 m)

AS: Vavrúš – Komorovský (78. Komora), Šalata, Mikeš (58. Turan), Tóth, Zahustel, Jančo, Kochan, Rolinec, Prekop (75. Ballai), Šulek

Mladší dorast (U16, I. liga) - 4. kolo:
AS Trenčín – Spartak Trnava 2:2 (1:1)
Góly: 4. Stručka, 42. Martinko - 1. Marafkó, 49. Oravec, ČK: 74. Grman (Trenčín)

AS: Hodál – Kňažek, Kurín, Grman, Stručka, Pajdučák, Bošanský, Rechtorík, Martinko, Hrevúš (74. Valjent), Kováč

Starší žiaci (U15, I. liga) - 17. kolo:
ŠK SFM Senec – AS Trenčín 0:5 (0:2)
Góly AS: Bielik 3, Viktory, Kozák

AS: Švajka – Repa (52. Taran), Mišák, Tabak, Závadský (59. Ševela), Zajac, Kozák, Viktory, Štefánik (52. Galbavý), Oravec (52. Ambrož), Bielik (57. Janis)

Starší žiaci (U14, I. liga) - 17. kolo:
ŠK SFM Senec – AS Trenčín 0:2 (0:1)
Góly AS: Kadák, Drexler

AS: Chudý – Bednár, Machara, Sekerka, Bezunk (43. Gračka), Kadák (59. Kocan), Láska (36. Svečula), Derxler, Goljer (36. Beňo), Párkaň, Laco (36. Zemanovič)

Mladší žiaci (U13, I. liga) - 4. kolo:
AS Trenčín – ŠK SFM Senec 5:6 (2:2)
Góly AS: L. Zelníček 2, Murárik, Szabó, Ďuriš

AS: Kukučka – Plšek, Mikulaj, Murárik, Vaňovič, Ďuriš, Divéky, Prekop, Ďurec, F. Zelníček, Stolárik (Horáček, Szabó, Mikušinec, L. Zelníček, Minaroviech, Masár, Kišac)

Mladší žiaci (U12, I. liga) - 4. kolo:
AS Trenčín – ŠK SFM Senec 13:4 (8:2)
Góly AS: Gaži 3, Bobošík 2, Ondrášek 2, Machara 2, Kapuš 2, Tomík, Svečula

AS: Slavíček – Kapuš, Bobošík, Demitra, Michalec, Gaži, Ondrášek, Lichner, Fabián, Machara, Hlavatý (Hollý, Macháčik, Mazanovský, Dáv. Suchý, Dal. Suchý, Svečula, Šebeň, Tomík, Kubiš)

Autor: mj

A-tím 19.4.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Košiciam

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v šiestom zápase nadstavbe Niké ligy na domácom trávniku...