Aktuality - archiv 28.10.2013

Výbuch "devätnástky", päť gólov Janisa za "trinástku"

Prehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín\r\n

Počas víkendu pokračovali dorastenecké aj žiacke ligové súťaže. Dorastenci proti Senici uhrali iba jediný bod, keď v domácom prostredí remizovala „sedemnástka“. Úspešné boli žiacke výbery. Tie do siete Šale nastrieľali dovedna štyridsaťdva gólov.

Nepríjemné spomienky na Senicu zostanú výberu do 19 rokov. Mužstvo pod vedením trénera Mareka Dobiaša utŕžilo na Záhorí najvýraznejšiu prehru tejto sezóny v pomere 1:7. Česť dorasteneckých výberov zachraňovala „sedemnástka“. Po Kochanovom góle z 36. minúty viedla 1:0. Hosťom sa po prestávke podarilo vyrovnať, a tak si kolektívy body podelili po remíze 1:1.

Žiacke tímy si s rovesníkmi zo Šale schuti zastrieľali. Výrazné víťazstvo dosiahla na pôde súpera „pätnástka“. Dvanásť gólov si rozdelila rovnakým dielom do oboch polčasov a napokon zvíťazila drvivo 12:1. Piatimi gólmi sa v zápase blysol Matej Janis. Ako jediný stratil body výber do 14 rokov, ktorý v Šali remizoval 4:4. Najviac do čierneho triafala „trinástka“, keď vyhrala 17:2. Potešujúce je, že góly si podelilo až jedenásť strelcov.

Starší dorast (U19, I. liga) - 12. kolo:
FK Senica - AS Trenčín 7:1 (4:0)
Góly: 12., 50. a 54. Kosorin , 6. Chvál, 36. Filípek, 40. Vandraško, 75. Královič – 63. Mičko

AS: Chovan - Holíček, Mich. Vlček (57. Blažej), Bakši (57. Juliny), Richtárech, Mart. Vlček, Sabler, Polák (20. Benko), Repa, Šuľa, Mičko

Mladší dorast (U17, I. liga) - 25. kolo:
AS Trenčín - FK Senica 1:1 (1:0)
Góly: 36. Kochan - 53. Včelka

AS: Vavrúš - Prekop (50. Turan), Šulek, Zahustel, Šalata, Paška, Tóth, Jančo, Mikeš (72. Ladický), Komorovský, Kochan

Mladší dorast (U16, I. liga) - 25. kolo:
AS Trenčín - FK Senica 1:2 (1:1)
Góly: 42. Jánošík - 25. Tomič, 46. Fako

AS: Hodál - Kurín, Grman, Bošanský, Jánošík, Stručka, Sedláček (71. Kňažek), Pajdučák, Rechtorík, Halgoš, Martinko (41. Kvocera)

Starší žiaci (U15, I. liga) - 12. kolo:
FK Slovan Duslo Šaľa - AS Trenčín 1:12 (1:6)
Góly AS: Janis 5, Augustín 3, Viktory, Beďatš, Klemens, vlastný

AS: Slaniniak - Repa, Mišák, Tabak (36. Bielik), Galbavý (36. Taran), Beďatš, Kozák (36. Zajac), Viktory (36. Klemens), Augustín, Slávik (36. Nomilner), Janis

Starší žiaci (U14, I. liga) - 12. kolo:
FK Slovan Duslo Šaľa - AS Trenčín 4:4 (2:2)
Góly AS: Kadák 3, Žiška

AS: Chudý - Bednár, Sekerka, Machara (47. Láska), Petráš (47. Bezunk), Kadák, Drexler, Beňo (36. Goljer), Svečula, Párkaň (50. Žiška), Zemanovič (47. Laco)

Mladší žiaci (U13, I. liga) - 25. kolo:
AS Trenčín - FK Slovan Duslo Šaľa 17:2 (7:1)
Góly AS: Jambor 3, Kyselica 3, Fero 2, Ambrož, Straka, Repka, Henčel 2, Svorada, Sámel, Švec, Brida

AS: Rehák - Jambor, Lipták, Brida, Henčel, Straka, Kyselica, Fero, Minaroviech, Švec, L. Zelníček (Ambrož, Svorada, Sámel, F. Zelníček, Repa, Repka, Žákech)

Mladší žiaci (U12, I. liga) - 25. kolo:
AS Trenčín - FK Slovan Duslo Šaľa 9:3 (5:3)
Góly AS: Hlavatý 2, Demitra, Kapuš, Lichner 2, Dal. Suchý, Tomík, Dáv. Suchý

AS: Šmulík - Slavíček, Bobošík, Lichner, Fabián, Kapuš, Macháčik, Dal. Suchý, Dáv. Suchý, Gaži, Tomík (Demitra, Hollý, Hlavatý, Michalec, Mazanovský, Svečula, Ondrášek, Šebeň, Prekop)

Žiačky (U15, Regionálna liga - západ) - 9. kolo:
AS Trenčín - TJ Slovan Bojná 6:0 (4:0)
Góly AS:Panáková 2, Šišková, Gabrišová, Laginová, Peťková

AS: Jančovičová - Laginová, Šišková, Harušťáková, Laudová, Čakanišinová, Kupková, Gomulecová (10. Gabrišová), Siekliková, Peťková, Panáková

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

ASTV 22.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).