Aktuality - archiv 14.3.2013

Futbal a pekné ženy patria k sebe

V spolupráci s našimi partnermi spoločnosťami Synot Tip a Nike prinášame dvanásť kandidátok na Miss Slovensko 2013

Futbal a pekné ženy patria k sebe rovnako ako patrí k futbalu pivo, pečená klobása a fanatickí fanúšikovia. Preto vám v spolupráci s našimi partnermi spoločnosťami Synot Tip a Nike prinášame dvanásť kandidátok na Miss Slovensko 2013.

Dievčatá sa vám pod vedením šéfky súťaže, Miss Slovensko 2006 a Miss desaťročia Magdalény Šebestovej  predstavia v prestávke sobotňajšieho ligového zápasu a každá z nich má pre vás prekvapenie v podobe darčeku od Synot Tipu a lopty Nike. Keďže sa hovorí, že krása nie je všetko, my si preveríme aj futbalové kvality dievčat.

Už pred zápasom vyberieme trojicu šťastlivcov, ktorí v prestávke zápasu vyzvú na súboj tri dievčatá. Finalistky Miss Slovensko 2013 budú strieľať pokutové kopy. Jediná chytená penalta súťažiaceho znamená zisk cenného dresu nášho klubu s menom finalistky súťaže krásy.

Partner AS Trenčín a Miss Slovensko 2013, ktorým je stávková spoločnosť Synot Tip, spolu s touto akciou pripravil množstvo atraktívnych kurzových príležitostí. Tie sa týkajú nielen ligových zápasov našej najvyššej súťaže, ale aj súťaže krásy Miss Slovensko 2013.

Tešte sa na krásne ženy, skvelú atmoféru a parádny futbal!

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...