Aktuality - archiv 7.11.2012

Góly Šebeka a Hološka

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu pokračovali súťaže na Slovensku aj v Európe. Spomedzi hráčov na hosťovaní sa darí myjavským corgoňligistom. Naopak, hráči v III. lige veľa dôvodov na radosť nemajú. V Slovnaft Cupe sa presadil Šebek, v tureckej lige Hološko.

Myjava zvíťazila na pôde problémami zmietanej Nitry (2:0). Počas celého zápasu bol na ihrisku Tomáš Marček. V odvetnom zápase Slovnaft Cupu proti Košiciam celý zápas odohral aj útočník Lukáš Šebek. Ten v nadstavenom čase pridal tretí gól kopaničiarov, no ani ten nestačil na postup.

V III. lige sa nedarí Nemšovej ani Novému Mestu. Oba tímy sa nachádzajú v spodnej polovici tabuľky. Novomešťania mali blízko k víťazstvu vo Vrábľoch, no gól zo záveru zápasu znamenal remízu 1:1. V IV. lige nenastúpil za Most pri Bratislave Peter Čibík. V sezóne sa ukazuje, že pokiaľ v zápase nehrá, jeho mužstvo prehrá.

Spomedzi bývalých hráčov sa gólovo presadil útočník Besiktasu Filip Hološko. V závere prvého polčasu pridal gól na 3:0, čo bol aj konečný výsledok v zápase proti Mersinu. Presný zásah oslávil imitáciou choreografie gangnam style.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - Corgoň liga
Nitra - Myjava 0:2 - Tomáš Marček odohral celý zápas, Lukáš Šebek nenastúpil (obaja Myjava).

SLOVENSKO - Slovnaft Cup
Myjava - Košice 3:1 - Tomáš Marček a Lukáš Šebek odohrali celý zápas. Šebek strelil gól.

SLOVENSKO - II. liga
Liptovský Mikuláš - Ružiná 1:1 - Tomáš Malec hral celý zápas, Adam Morong nastúpil v 62. min (obaja L. Mikuláš).

SLOVENSKO - III. liga
Nitra juniori - Nemšová 1:0 - Milan Svatík a Milan Marušinec odohrali celý zápas. Filip Bretschneider nastúpil v druhom polčase. René Šiko, Lukáš Gálik a Lukáš Kyselica nehrali.

Vráble - Nové Mesto nad Váhom 1:1 - Anton Končitík hral celý zápas a dostal žltú kartu, Peter Kozic nenastúpil (obaja Nové Mesto).

Sereď - Topoľčany 3:4 - David Badinský za hostí nenastúpil.

Petržalka - Dunajská Lužná 1:0 - Jakub Hrnčár hral za hostí celý zápas.

Moravany - Piešťany 0:5 - Martin Dzurilla za domácich nehral.

Nové Zámky - Domino Bratislava 5:1 - Peter Vozár za hostí odohral celý zápas.

SLOVENSKO - IV. liga
Trenčianske Stankovce - Partizánske 2:0  - Stanislav Kvasnica hral celý zápas. Silvester Puna hral do 74. min, Patrik Škvarka do 86. a dostal žltú kartu.

Vajnory - Most pri Bratislave 1:0 - Peter Čibík za Most nehral.

ČESKO - Moravsko-slezská liga
Frýdek-Místek - Rosice 2:0 - Slavomír Molnár za domácich odohral celý zápas.

NEMECKO - Oberliga
Jena II - Budissa Bautzen - Za hostí Tomáš Peciar nenastúpil.

Bývalí hráči:
Slovan Bratislava - Trnava 0:1 - Filip Hlohovský nastúpil za Slovan v druhom polčase, Lester Peltier nehral.

SLOVENSKO - Slovnaft cup
Ružomberok - Slovan Bratislava 3:1 - Filip Hlohovský a Lester Peltier za Slovan nenastúpili.

ANGLICKO - I. liga
Liverpool - Newcastle 1:1 - Martin Škrtel absolvoval za domácich celý duel.

POĽSKO - I. liga
Lubin - Bialsko Biala 1:2 - Csaba Horváth za domácich nehral.

Gdaňsk - Legia Varšava 1:2 - Jorge Salinas za Legiu nastúpil v 88. min.

POĽSKO - II. liga
Bydgoszcz - Nieciecza 1:1 - Vojtech Horváth za hostí nehral.

TURECKO - I. liga
Besiktas - Mersin 3:0 - Filip Hološko hral za Besiktas do 73. min a skóroval.

Autor: mj
0:4 Skalica
18:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 30. kolo, 4.5.2024
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce

Fanúšikovia 29.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Michalovce v predaji

V 8. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie...

ASTV 28.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).

A-tím 28.4.2024

Skovajsa | Bol to kvalitný tímový výkon

V zápase proti MFK Skalica sa až dvakrát presadili naši obrancovia. Po otváracom góle Samuela...