Aktuality - archiv 6.3.2012

Kubík a Adi mali voľno, AGOVV naďalej boduje

Prehľad vystúpení bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Aj počas uplynulého víkendu sa futbalovým priaznivcom predstavilo niekoľko bývalých hráčov AS Trenčín. Spomedzi nich sa z víťazstva tešili Csaba Horváth, Karol Mondek a Lukáš Ďuriška.

Čerstvý držiteľ Carling Cupu a najlepší futbalista Slovenska za rok 2011 Martin Škrtel v ligovom zápase s Arsenalom odohral za Liverpool celý zápas, no ani on nezabránil tesnej prehre 1:2. Zhodným výsledkom sa skončilo aj stretnutie v tureckej lige medzi Besiktasom a Trabzonsporom. Domáci útočník Filip Hološko do zápasu nezasiahol. Kompletných deväťdesiat minút v drese poľského Lubinu odohral Csaba Horváth a aj vďaka jeho pričineniu zvíťazilo Zaglebie nad Cracoviou Krakov 2:0.

Prvú jarnú prehru má na svojom konte účastník druhej najvyššej súťaže v Holandsku z Apeldoornu. AGOVV podľahol v 24. kole v Eindhovene miestnemu FC 2:3. V drese hostí sa počas celých deväťdesiatich minút predstavila aj dvojica hráčov AS Karol Mondek a Lukáš Ďuriška. Tí si chuť napravili v pondelňajšom majstrovskom zápase proti FC Oss, v ktorom zvíťazili 3:2 a pred posledným Emmenom majú dvojbodový náskok.

Cez víkend mala na programe úvodné kolo odvetnej časti aj ukrajinská liga. Klub SC Tavrija Simferopoľ spoločne s "našou" dvojicou František Kubík - Fanendo Adi mal voľno, nakoľko jeho zápas s Metalurgom Doneck bol pre poveternostné podmienky ako jediný odložený.

ANGLICKO
FC Liverpool - Arsenal 1:2 - Martin Škrtel odohral za Liverpool celý zápas.

HOLANDSKO
FC Eindhoven - AGOVV 3:2 - Karol Mondek a Lukáš Ďuriška (obaja AGOVV) odohrali celý zápas.
AGOVV – FC Oss 3:2 – Karol Mondek hral do 73. min, Lukáš Ďuriška odohral celý zápas.