Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

23.11.Fanúšikovia sa postavili tímu kapitána Kleščíka na trávnikuastnV rámci osláv 25 rokov klubu si to rozdali hráči tímu okolo kapitána Petra Kleščíka a fanúšikovia AS Trenčín. Viac môžete vidieť v reportáži ASTV a fotogalérii. Veríme, že podobné zápasy sa stanú tradíciou.
22.11.Igor Šemrinec oslávil jubileum, ASTV vám prináša neočakávanú spoveď nášho brankáraastvBrankárska opora AS Trenčín Igor Šemrinec bol pri všetkých úspechoch klubu v uplynulých rokoch. Dvakrát sa stal víťazom Fortuna ligy a dvakrát zdvihol nad hlavu pohár pre víťaza Slovnaft Cupu. Dnes oslávil tridsiate narodeniny. Aj touto cestou mu gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia. ASTV vám prináša exkluzívnu reportáž z gratulácie spoluhráčov a následného rozhovoru, v ktorom Igor povedal veci, ktoré...
22.11.Opora AS Trenčín lídrom florbalovej produktivityastnOpora Florbalového klubu AS Trenčín je lídrom produktivity florbalovej extraligy. Stále iba dvadsaťštyriročný útočník Peter Heleš zaznamenal v jedenástich stretnutiach 42 kanadských bodov za 23 gólov a 19 asistencií. S touto bilanciou sa delí o prvú priečku v produktivite, je najlepšie prihrávajúcim hráčom a tretím v tabuľke strelcov.
22.11.ASTV: Výstavné góly, ktoré sa nedostali do ankety v mesiaci októberastvASTV vám prináša bonusovú edíciu októbrovej ankety o najkrajší gól za uplynulý mesiac v podaní strelcov AS Trenčín. Už dlhšie môžete hlasovať o najkrajšie góly v desiatom mesiaci tohto roka. Keďže október priniesol viacero skvelých zásahov našich strelcov, prinášame vám zásahy, ktoré sa nedostali do hlasovania.
21.11.Proti Michalovciam budeme hrať v utorok 28. novembratasrOdložené stretnutie 16. kola Fortuna ligy na ihrisku MFK Zemplín Michalovce sa uskutoční v náhradnom termíne v utorok 28. novembra o 16.00 h. Rozhodlo o tom Prezídium Únie ligových klubov (ÚLK) na svojom utorkovom zasadnutí.
21.11.Pri AS Trenčín vznikol tím „starých pánov“ postavený na veteránoch Ozety DuklaastnFutbalový klub AS Trenčín fungujúci v minulosti pod značkami Ozeta Dukla a Laugaricio oslávil 25 rokov od svojho vzniku. Po oslavách 110 rokov futbalu pod Čákovým hradom ide o ďalší významný míľnik futbalu pod Čákovým hradom.
18.11.ASTV: Cifranič a Kleščík o rozhodnutí odložiť zápas proti MichalovciamastvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Vladimírom Cifraničom a kapitánom mužstva Petrom Kleščíkom k rozhodnutiu o odložení ligového zápasu proti Michalovciam.
18.11.O termíne zápasu proti Michalovciam rozhodne ÚLK v utoroktasr, profutbal.skSobotňajší zápas 16. kola futbalovej Fortuna ligy 2017/2018 medzi MFK Zemplín Michalovce a AS Trenčín odložili. Dôvodom bol nespôsobilý stav hracej plochy, na ktorej stálo množstvo vody.
18.11.ASTV: Lukáš Skovajsa pred zápasom proti MichalovciamMIC - TRE, 16.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Lukášom Skovajsom pred zápasom 16. kola Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce (sobota, 18. novembra, 14.00 h).
16.11.ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca október, Vailing víťazom za septemberastvASTV vám prináša októbrovú edíciu ankety o najkrajší gól za uplynulý mesiac v podaní strelcov AS Trenčín. Aj tentoraz rozhodnete svojimi hlasmi o víťazovi. Za mesiac september získal najviac hlasov Tadeáš Vailing (52%). Celkové výsledky nájdete nižšie.
16.11.Večer Siene slávy trenčianskeho futbalu objektívom kamery ASTVastvNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Jozef Blanár, Miroslav Čemez a Milan Albrecht. Už štvrtý slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu. Viac v súhrnej reportáži ASTV.
15.11.Dve hádzanárky v reprezentácii, tím zavíta aj do TrenčínaastnHK AS Trenčín má vo svojom strede dvojicu reprezentantiek Slovenska. Pozvánku do národného tímu dostali Terézia Takáčová a Kristína Pastorková. Obe sa zúčastnia nielen nadchádzajúceho zrazu, ale aj prípravných stretnutí, ktoré družstvo čakajú. Zverenky trénera Dušana Poloza narazia postupne na Srbsko, Nemecko a Island. Jedno z dvojice naplánovaných stretnutí proti Islandu je na programe v Trenčíne (28. novembra, 17.00 h).
15.11.ASTV: Tuchyňa a Bratko počas večera Siene slávy nielen o začiatkoch Ozety DuklaastvPočas uplynulého víkendu sa uskutočnil už po štvrtý raz inauguračný večer Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF). Súčasťou slávnostného ceremoniálu bola aj spomienka na 25. výročie založenia klubu AS Trenčín, ktorý v roku 1992 prišiel na svetlo sveta pod značkou Ozeta Dukla Trenčín. Dnes vám prinášame spomienky dvoch kľúčových mužov v tom čase Genplk. Ing. Jozefa Tuchyňu a Ing. Štefana Bratka.
15.11.Mladšie dorasty vyhrali v Trnave, ženy pokorili lídraastnV priebehu minulého týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorast si so Senicou body podelil. Darilo sa mladším dorastom, ktoré z Trnavy priviezli všetky body. Žiacke výbery si poradili s Petržalkou. Ženy zdolali Prievidzu.
14.11.Fotogaléria z večera Siene slávy 2017astnFotogaléria Petra Kapustu z večera Siene slávy 2017.
13.11.ASTV: Čemez, Albrecht a Hankoci počas večera Siene slávy 2017astvNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Jozef Blanár, Miroslav Čemez a Milan Albrecht. Už štvrtý slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu. Viac v reportáži ASTV.
12.11.Do Siene slávy vstúpili Blanár, Čemez a AlbrechtastnNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Jozef Blanár, Miroslav Čemez a Milan Albrecht. Už štvrtý slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.
10.11.V rámci 25 rokov zápasy áčka proti fanúšikom, veteránov a Sieň slávyastnHoci sa počas víkendu neuskutoční ligové kolo, čaká fanúšikov AS Trenčín a trenčianskeho futbalu zaujímavá sobota. Futbalový štadión na Sihoti ponúkne hneď dva atraktívne zápasy. Presne na poludnie narazia na seba fanúšikovia zo združenia Légia Laugariciou a ligový tím AS Trenčín na čele s kapitánom Petrom Kleščíkom. Hneď po tomto zápase je od 13.00 h na programe súboj veteránov AS Trenčín a 1.FC Slovácko.
10.11.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti MattersburguastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu SV Mattersburg - AS Trenčín (5:2).
9.11.Prehra proti Mattersburgu po zlom prvom polčaseMAT - TRE 5:2, 0.kolo | astnZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča prehrali v prípravnom zápase proti SV Mattersburg 2:5 (1:4). O výsledku stretnutia rozhodol nevydarený prvý polčas. Góly AS Trenčín zaznamenali Philip Azango a Abdul Zubairu.
9.11.Dnes prípravný zápas proti Mattersburgu, naživo na ASTVmgZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča odohrajú v rámci reprezentačnej prestávky prípravný zápas proti prvoligovému rakúskemu klubu SV Mattersburg. Zápas je na programe dnes na štadióne vo Frauenkirchene neďaleko slovensko-rakúskej hranice. Výkop stretnutia je na programe o 15.30 h.
8.11.Azango nespokojný s miestom na lavičke...mgSpolupráca s nigérijskou akadémiou GBS Academy priviedla pod Čákov hrad viacero výborných futbalistov. Nezabudnuteľní zostávajú najmä Moses Simon, Kingsley Madu alebo Samuel Kalu. Avšak aj Aliko Bala, Abdul Zubairu a Hilary Gong prišli z rovnakej futbalovej školy. Ďalším, ktorý nasleduje kroky svojich krajanov, je Philip Azango.
7.11.AS Trenčín rozvíja internú formu vzdelávania trénerovastvTréneri AS Trenčín si zvyšujú svoju kvalifikáciu nielen na školeniach organizovaných trénerskou úniou a Slovenským futbalovým zväzom, ale klub rozvíja aj internú formu vzdelávania.
6.11.Mladý florbalista z Topoľčian ďalšou novou tvárou v kabíne ASastnDávid Baroš prišiel z Topoľčian na hosťovanie do konca sezóny. Prečítajte si rozhovor s týmto mladým útočníkom. Aké sú jeho ambície a súčasné pocity po príchode do klubu AS Trenčín.
4.11.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti PodbrezovejastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (1:8).
3.11.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti PodbrezovejPOB - TRE 1:8, 15.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (1:8).
3.11.Vysoké víťazstvo na ihrisku v PodbrezovejPOB - TRE 1:8, 15.kolo | tasrZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča zvíťazili v zápase 15. kola Fortuna ligy na ihrisko FK Železiarne Podbrezová vysoko 8:1 (5:0). Po dva góly zaznamenali Rangelo Janga a Desley Ubbink, jeden pridali Achraf El Mahdioui, Philip Azango, Martin Šulek a jeden bol vlastný.
3.11.ASTV: Achraf El Mahdioui pred zápasom proti PodbrezovejPOB - TRE 1:8, 15.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Achrafom El Mahdiouim pred zápasom 15. kola Fortuna ligy proti FK Železiarne Podbrezová (piatok, 3. októbra, 17.00 h).
31.10.AS Trenčín spustil nový eshop pre fanúšikovastnAS Trenčín spustil nový internetový eshop. Nájdete ho vo „fanzóne“ na www.astrencin.sk, resp. na hlavnom reklamnom baneri na klubovom webe.
30.10.Kleščík zobral prehru na sebaTRE - TRN 1:2, 14.kolo | mgSedem stretnutí bez plného bodového zisku vystriedala päťzápasová ligová séria výhier. Tú zastavila v závere víkendu aktuálne prvá Trnava, ktorá vyhrala na Sihoti rozdielom jedného gólu (2:1).
adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  VRM  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak  wsm  aegon